Документ № 602 від 24.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ВОЛНОВАСЬКА   РАЙОННА   ДЕРЖАВНА   АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

вул. Героїв 51 ОМБр м.Волноваха, 85700 Тел. (06244) 4-14-37, Факс (06244) 4-16-61

E-mail: vrga@volnov.dc.ukrtel.net

24.12.2019 №602
 
Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації від 04 грудня 2015 року № 410

З метою упорядкування складу дорадчих органів, створених при райдержадміністрації, у зв’язку з кадровими змінами, керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з о б о в я з у ю:

Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації від 04 грудня 2015 року № 410 «Про затвердження Положення про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Волноваського району, Донецької області та складу комісії» (в редакції розпорядження голови райдержадміністрації від 25 березня 2019 року № 129):

  1. Вивести зі складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Волноваського району Донецької області:

Такаджи Дмитра Антоновича – голову райдержадміністрації, голову комісії;

Капрана Ігоря Михайловича – заступника голови райдержадміністрації, заступника голови комісії;

Коломійця Олександра Володимировича – начальника Волноваського відділу поліції ГУ національної поліції України в Донецькій області, члена комісії;

Кушніра Віталія Сергійовича – начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, члена комісії.

  1. Ввести до складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Волноваського району Донецької області;

Капітоненка Олександра Вікторовича – голову райдержадміністрації, головою комісії;

Сидоренко Ольгу Людвігівну – першого заступника голови райдержадміністрації, заступником голови комісії;

Рєзніка Віталія Володимировича – начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, членом комісії.

Голова райдержадміністрації

                             О.Капітоненко  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37