Документ № 605 від 27.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ВОЛНОВАСЬКА   РАЙОННА   ДЕРЖАВНА   АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

вул. Героїв 51 ОМБр м.Волноваха, 85700 Тел. (06244) 4-14-37, Факс (06244) 4-16-61

E-mail: vrga@volnov.dc.ukrtel.net

27.12.2019 №605
 
Про затвердження Порядку перерахування у 2020 році коштів іншої субвенції з районного бюджету Хлібодарівській сільській раді на на фінансування навчально-виховного комплексу

    Керуючись статтею 78 Бюджетного кодексу України, відповідно до пункту 4 статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» (із змінами), статті 101 Бюджетного кодексу України (із змінами), на виконання рішення  районної    ради    від 16 грудня 2019 року № 7/30-938 «Про районний бюджет на 2020 рік», з метою своєчасного фінансування коштів іншої субвенції з районного бюджету Хлібодарівській сільській раді та недопущення виникнення кредиторської заборгованості, з о б о в ‘ я з у ю:

     Затвердити Порядок перерахування у 2020 році коштів іншої субвенції з районного    бюджету   Хлібодарівській сільській  раді на фінансування навчально-виховного комплексу (додається).

Голова райдержадміністрації                                              О.Капітоненко

                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                        Розпорядження голови

                                                                                        райдержадміністрації

                                                                                       27.12.2019 № 605                

 

 

Порядок

перерахування у 2020 році коштів іншої субвенції з районного бюджету Хлібодарівській сільській раді на фінансування навчально-виховного комплексу

 

 1. Даний Порядок визначає механізм перерахування фінансовим управлінням райдержадміністрації іншої субвенції з районного бюджету, обсяг якої визначений у додатках № 3, 4 до рішення районної ради від 16 грудня 2019 року № 7/30-938 «Про районний бюджет на 2020 рік» Хлібодарівській сільській раді на фінансування Хлібодарівського навчально-виховного комплексу.
 1. Головним розпорядником коштів зазначеної субвенції районного бюджету є фінансове управління райдержадміністрації.
 1. Головним розпорядником коштів отриманої субвенції у відповідному місцевому бюджеті є Хлібодарівська сільська рада, яка спрямовує кошти іншої субвенції на утримання дошкільного відділення навчально-виховного комплексу та на утримання шкільного відділення навчально-виховного комплексу (крім заробітної плати з нарахуваннями педагогічним працівникам).
 1. Фінансове управління райдержадміністрації здійснює фінансування та перераховує зазначені кошти субвенції з районного бюджету сільській раді за КПКВКМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету».
 1. Перераховані кошти субвенції підлягають відображенню у місцевому бюджеті Хлібодарівської сільської ради за кодом класифікації доходів 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» та за видатками по КПКВКМБ 0111020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» за відповідними кодами економічної класифікації видатків по дошкільному відділенню навчально-виховного комплексу.
 1. Фінансове управління райдержадміністрації здійснює перерахування коштів субвенції до 10 числа кожного місяця у затверджених обсягах. У разі недостатності коштів на рахунку загального фонду районного бюджету для перерахування відповідного обсягу субвенції недоодержані кошти перераховуються до 22 числа відповідного місяця.
 1. Фінансове управління райдержадміністрації на підставі обґрунтованих звернень Хлібодарівської сільської ради вносить зміни до помісячного розпису районного бюджету у порядку, встановленому для внесення змін до розпису.
 1. У разі невикористання протягом року зазначеної субвенції Хлібодарівською сільською радою залишок коштів підлягає поверненню до районного бюджету не пізніше останнього операційного дня бюджетного року.
 1. Контроль за цільовим використанням субвенції здійснюється відповідно до законодавства.

         Порядок перерахування у 2020 році коштів іншої субвенції з районного бюджету Хлібодарівській сільській раді на фінансування навчально-виховного комплексу розроблений фінансовим управлінням райдержадміністрації.

                                                      

Начальник фінансового управління

райдержадміністрації                                                               Т.Чернецька

                                                         • Ban Pr
 • Ban Urad
 • Ban Vr
 • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37