Малий і середній бізнес.

           Сьогодні малий і середній бізнес став надзвичайно важливим фактором соціально–економічного розвитку нашого району. Розвиток підприємницької діяльності є невід’ємною складовою вирішення економічних та соціальних проблем як району, так і держави в цілому.

         Реалізація державної політики в сфері малого і середнього бізнесу в районі спрямована на зменшення втручання у діяльність суб’єктів господарювання, надання інформаційної та фінансової підтримки особам, що бажають розпочати власну справу.

         В районі розроблена і реалізується Програма розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2018 роки, яка затверджена рішенням сесії районної ради від 22.02.2017 № 7/13-302.

         Кількість малих підприємств складає близько 513 одиниць. Середньооблікова чисельність працюючих на малих підприємствах склала близько 2 тис.осіб.

         Число підприємців – фізичних осіб становить 2426.

         Структура сфери діяльності малого бізнесу значних змін протягом багатьох років не зазнає. Діяльність малого бізнесу району, головним чином, орієнтована на посередницько – торговельну сферу і діяльність у сфері послуг – близько 30%.

         Розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.12.2013 №572 при райдержадміністрації було створено при райдержадміністрації Центр надання адміністративних послуг, через який суб’єкти господарювання отримують 52 адміністративні послуги.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net