Торгівля, послуги

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2018 рік та основних напрямків розвитку

на 2019 і 2020 роки за І півріччя 2018 року по розділу «Розвиток ринку внутрішньої торгівлі та надання побутових послуг населенню.

Захист прав споживачів»

 

         Населення району протягом І півріччя 2018 року обслуговували 489 підприємств торгівлі і 101 підприємство громадського харчування.

         Обсяг роздрібного товарообороту підприємств – юридичних осіб, по оперативним даним, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля та громадське харчування, у першому півріччі поточного року становить 1743,8 тис.грн.

         В районі встановлено і діє близько 52 POS-терміналів на підприємствах торгівлі від 3 банків, які здійснюють діяльність в районі.

         Виконуючі заходи щодо насичення споживчого ринку продукцією місцевого виробництва та з метою підтримки вітчизняних товаровиробників в районі діє фірмова мережа з продажу ковбасних виробів (4 магазини), продажу хліба і хлібобулочних виробів (15 магазинів).

         Суттєву роль відіграє торгівля споживчими товарами на ринках. Станом на 01.07.2018 року в районі діє 5 ринків на 579 торгових місць.

         Постійно проводиться аналіз щодо забезпечення підвозу продуктів харчування, одягу і взуття, засобів медичного призначення, побутової хімії та інших необхідних товарів та виробів до Волноваського району, та моніторинг цін щодо цінової ситуації на споживчому ринку району.

         Ведеться моніторинг щодо порушень діючого законодавства України з боку співробітників об’єктів торгівлі, що пов’язані з реалізацією алкогольної та слабоалкогольної продукції військовослужбовцям у військовій формі.

Протягом І півріччя 2018 року діяльність у сфері послуг в районі здійснювали 99 суб’єктів господарювання. Обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами побуту за І півріччя 2018 року склав               25712,2 тис.грн.

         На підприємствах, які здійснюють діяльність в сфері торгівлі і надання послуг в районі, заборгованості по виплаті заробітної плати не існує.

         Протягом звітного періоду ярмаркові заходи не проводились.

        

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net