Торгівля, послуги

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2018 рік та основних напрямків розвитку

на 2019 і 2020 роки за І квартал 2018 року

 

         Населення району протягом І кварталу 2018 року обслуговували            489 підприємств торгівлі і 101 підприємство громадського харчування.

         Обсяг роздрібного товарообороту підприємств – юридичних осіб, по оперативним даним, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля та громадянське харчування, у першому кварталі поточного року становить 102,6 млн.грн.

         В районі встановлено і діє близько 52 POS-терміналів на підприємствах торгівлі від 3 банків, які здійснюють діяльність в районі.

         Виконуючі заходи щодо насичення споживчого ринку продукцією місцевого виробництва та з метою підтримки вітчизняних товаровиробників в районі діє фірмова мережа з продажу ковбасних виробів (4 магазини), продажу хліба і хлібобулочних виробів (15 магазинів).

         Суттєву роль відіграє торгівля споживчими товарами на ринках. Станом на 01.04.2018 року в районі діє 5 ринків на 579 торгових місць.

         Постійно проводиться аналіз щодо забезпечення підвозу продуктів харчування, одягу і взуття, засобів медичного призначення, побутової хімії та інших необхідних товарів та виробів до Волноваського району, та моніторинг цін щодо цінової ситуації на споживчому ринку району.

         Ведеться моніторинг щодо порушень діючого законодавства України з боку співробітників об’єктів торгівлі, що пов’язані з реалізацією алкогольної та слабоалкогольної продукції військовослужбовцям у військовій формі.

Протягом І кварталу 2018 року діяльність у сфері послуг в районі здійснювали 99 суб’єктів господарювання. Обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами побуту за І квартал 2018 року склав              23753,2 тис.грн.

         На підприємствах, які здійснюють діяльність в сфері торгівлі і надання послуг в районі, заборгованості по виплаті заробітної плати не існує.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net