Графіки особистих та виїзних прийомів

Г Р А Ф І К

проведення особистого прийому громадян голови райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації

на 2019 рік

з/п

ПІБ особи, яка буде вести прийом громадян

Дні прийому 

Місце проведення особистого прийому громадян,  № телефону , часи прийому

Питання, за які відповідає посадова особа

Перелік керівних працівників структурних підрозділів райдержадміністрації інших органів виконавчої влади, які беруть участь в прийомі громадян

1

2

3

4

5

6

1.

Такаджи Дмитро Антонович

голова райдерж-адміністрації

І, ІІІ, V понеділок

місяця

громад- ська приймальня

(1-й поверх)

4-14-37

10.00-12.00

начальник юридичного відділу, головний спеціаліст відділу діловодства та контролю (з питань звернень громадян), керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади (за запрошенням)

2.

Сидоренко Ольга Людвігівна перший заступник голови райдерж-адміністрації

ІІ, ІV вівторок

місяця

громад-ська приймальня

(1-й поверх)

4-11-52

10.00-12.00

Питання гуманітарної та соціальної сфери, економіки та інвестицій, державної реєстрації та архівної справи.

керівні працівники управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, управління соціального захисту населення, управління економіки, відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадкістю, відділу культури і туризму, відділу державної реєстрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, головні лікарі закладів охорони здоров’я району (за запрошенням),  начальник архівного відділу райдержадміністрації

3.

Капран Ігор Михайлович заступник голови райдерж-адміністрації

І, ІІІ середа

місяця,        

громад-ська приймальня

(1-й поверх)

4-11-62

13.00-15.00                   

Питання будівництва, архітектури, житлово-комунального та шляхового господарства, агропромислового комплексу, розвитку водного господарства, земельних відносин, екології, надання адміністративних послуг, взаємодії з військовими формуваннями, відновлення зруйнованих об’єктів внаслідок АТО, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок проведення АТО, санітарного та епідемічного благополуччя населення.

керівні працівники управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва, управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації, відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи, відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації, управління Держпродспоживслужби у Волноваському районі, відділ у Волноваському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області,  Волноваського РЕМ, Волноваського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу», ВО «Волновахаміжрайтепломережа»,  інших органів виконавчої влади,  (за запрошенням)

4.

Вервейко

Тетяна

Анатоліївна,

керівник апарату райдерж-адміністрації

кожна п’ятниця

громад-ська приймальня

(1-й поверх)

4-10-54

10.00-12.00

Питання організаційної, правової, кадрової роботи, діяльності апарату райдержадміністрації, взаємодії з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

начальники юридичного відділу, відділу діловодства та контролю, управління персоналом та з питань організаційної роботи, головні спеціалісти райдержадміністрації

ГРАФІК

проведення особистих виїзних прийомів громадян

голови, першого заступника голови райдержадміністрації на 2019 рік 

№ п/п

Місце проведення прийому

Дата проведення

1

2

3

голова райдержадміністрації

1.

Благодатненська селищна рада

14.01.2019

2.

Андріївська селищна рада

28.01.2019

3.

Донська селищна рада

11.02.2019

4.

Мирненська селищна рада

25.02.2019

5.

Миколаївська сільська рада

11.03.2019

6.

Гранітненська сільська рада

25.03.2019

7.

Ольгинська селищна рада

08.04.2019

8.

Анадольська сільська рада

22.04.2019

9.

Новоолексіївська сільська рада

13.05.2019

10.

Лебединська сільська рада

27.05.2019

11.

Новоселівська сільська рада

10.06.2019

12.

Старогнатівська сільська рада

24.06.2019

13.

Чермалицька сільська рада

08.07.2019

14.

Володимирівська селищна рада

22.07.2019

15.

Новотроїцька селищна рада

12.08.2019

16.

Бугаська сільська рада

26.08.2019

17.

Валер’янівська сільська рада

09.09.2019

18.

Вільненська сільська рада

23.09.2019

19.

Дмитрівська сільська рада

14.10.2019

20.

Єгорівська сільська рада

28.10.2019

21.

Хлібодарівська сільська рада

11.11.2019

22.

Гранітненська сільська рада

25.11.2019

23.

Чермалицька сільська рада

09.12.2019

24.

Анадольська сільська рада

23.12.2019

перший заступник голови райдержадміністрації

1.

Володимирівська селищна рада

08.01.2019

2.

Новотроїцька селищна рада

22.01.2019

3.

Бугаська сільська рада

05.02.2019

4.

Валер’янівська сільська рада

19.02.2019

5.

Вільненська сільська рада

05.03.2019

6.

Дмитрівська сільська рада

19.03.2019

7.

Єгорівська сільська рада

02.04.2019

8.

Зачатівська сільська рада

16.04.2019

9.

Златоустівська сільська рада

07.05.2019

10.

Іванівська сільська рада

21.05.2019

11.

Калинівська сільська рада

04.06.2019

12.

Сонячна сільська рада

18.06.2019

13.

Діанівська сільська рада

02.07.2019

14.

Микільська сільська рада

16.07.2019

15.

Новоандріївська сільська рада

06.08.2019

16.

Стрітенська сільська рада

20.08.2019

17.

Петрівська сільська рада

03.09.2019

18.

Привільненська сільська рада

17.09.2019

19.

Прохорівська сільська рада

01.10.2019

20.

Рівнопільська сільська рада

15.10.2019

21.

Рибинська сільська рада

05.11.2019

22.

Свободненська сільська рада

19.11.2019

23.

Степнянська сільська рада

03.12.2019

24.

Мирненська селищна рада

17.12.2019

заступник голови райдержадміністрації

1.

Чермалицька сільська рада

09.01.2019

2.

ВО «Волновахаміжрайтепломережа»

23.01.2019

3.

Донська селищна рада

13.02.2019

4.

Домоуправління Донської селищної ради

27.02.2019

5.

Володимирівська селищна рада

13.03.2019

6.

ДКП «Володимирівське домоуправління»

27.03.2019

7.

Новотроїцька селищна рада

10.04.2019

8.

ДКП «Новотроїцьке домоуправління»

24.04.2019

9.

Ольгинська селищна рада

08.05.2019

10.

Волноваське ВУВКГ «Компанія «Вода Донбасу»

22.05.2019

11.

Валер’янівська сільська рада

12.06.2019

12.

Волноваські районні електричні мережі

26.06.2019

13.

Рибинська сільська рада

10.07.2019

14.

Микільська сільська рада

24.07.2019

15.

Волноваський сільський комбінат комунального господарства

14.08.2019

16.

Стрітенська сільська рада

28.08.2019

17.

ДКП «Міськкоммунгосп»

11.09.2019

18.

Златоустівська сільська рада

25.09.2019

19.

Філія «Автодор № 5» ДП «Донецький облавтодор»

09.10.2019

20.

Бугаська сільська рада

23.10.2019

21.

Благодатненська селищна рада

13.11.2019

22.

Мирненська селищна рада

27.11.2019

23.

Андріївська селищна рада

11.12.2019

24.

Лебединська сільська рада

25.12.2019

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net