Моніторинг звернень громадян

З початку 2019 року до райдержадміністрації надійшло 96 звернень громадян, це на 50 звернень більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Однією з причин збільшення надходження звернень громадян безпосередньо до райдержадміністрації є заповнення посад керівного складу райдержадміністрації, а саме: призначення першого заступника та заступника голови райдержадміністрації. У зв’язку з призначенням відновилась практика проведення виїзних особистих прийомів першого заступника та заступника голови райдержадміністрації за місцем роботи та проживання громадян.

З числа звернень, що надійшли до райдержадміністрації – 68 (+48) усних звернень; 13 (-6) письмових звернень, які надійшли безпосередньо до райдержадміністрації; колективних – 10 (+1); повторних – 0 (-2). З урахуванням колективних звернень до райдержадміністрації звернулося 179 громадян.

Через органи влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло на     8 звернень більше, ніж за аналогічний період минулого року. Всього через органи влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло 15 звернень. А саме: АПУ – 2, СКМУ – 1, ОДА – 10, департамент ЖКГ – 2.

Відбулось збільшення надходження звернень громадян через урядову телефонну «гарячу лінію» 271 (+50) звернення громадян.

Переважна кількість громадян, які звернулись на урядову телефонну «гарячу лінію» порушували питання стосовно нарахування соціальних виплат, затримки виплати соціальних допомог та нарахування субсидії. Незгода з діями комунальних служб, житлово-комунальне господарство.

Найбільша кількість звернень громадянами району була порушена з питань соціального захисту (41,2%).

Переслано за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» - 3 звернення.

Протягом звітного періоду проведено 3 «Дня контролю», на яких було перевірено стан виконання по 10 зверненням громадян.

Згідно затвердженого плану роботи комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян було проведено 3 засідання та розглянуто 1 звернення.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net