Моніторинг звернень громадян

З початку 2018 року до райдержадміністрації надійшло 292 звернення громадян, це на 42 звернення менше, ніж за аналогічний період 2017 року.

З числа звернень, що надійшли до райдержадміністрації – 136 (-23) усних звернень; 102 (-31) письмових звернень, які надійшли безпосередньо до райдержадміністрації; колективних – 41 (-7); повторних – 2 (+2). З урахуванням колективних звернень до райдержадміністрації звернулося 1024 громадянина.

Через органи влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло на     12 звернень більше, ніж за аналогічний період минулого року. Всього через органи влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло 54 звернення, у тому числі через ОДА – 32 звернення. На всі звернення, що надійшли до райдержадміністрації через облдержадміністрацію та доручення керівництва облдержадміністрації з розгляду звернень громадян були надані відповіді з дотриманням термінів розгляду звернень громадян.  

Протягом звітного періоду відбулось зменшення надходження звернень громадян через урядову телефонну «гарячу лінію» - 873 (-378) звернення громадян.

З початку року до райдержадміністрації надійшло 38 (-5) запитів на публічну інформацію. З числа запитів, що надійшли до райдержадміністрації: 23 - фізичні особи, 4 – юридичні особи, 11 – об’єднання громадян без статусу юридичної особи. За результатами розгляду 37 запитів задоволено, 1 – надіслано за належністю.

Протягом звітного періоду проведено 12 «Днів контролю», на яких було перевірено стан виконання по 66 зверненням громадян.

В районній державній адміністрації запроваджено надання безкоштовної правової допомоги громадянам працівниками юридичного відділу апарату райдержадміністрації, проведено 45 прийомів та надано 51 громадянину первинну правову допомогу.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net