НАКАЗ

На виконання статті 75 Бюджетного кодексу України, пункту 3 наказу Міністерства фінансів України від 17 липня 2015 року № 648 «Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 серпня 2015 року за № 957/27402 (із змінами), з метою запровадження організаційних, фінансових та інших вимог, яких зобов'язані дотримуватися розпорядники бюджетних коштів районного бюджету у процесі підготовки бюджетних запитів для забезпечення єдиного підходу до всіх розпорядників бюджетних коштів щодо формування показників проекту районного бюджету:

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Інструкцію з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету на 2020 рік та прогнозу на 2021 і 2022 роки, що додаються.
  1. Начальнику відділу обліку та звітності – головному бухгалтеру фінансового управління Волноваської районної державної адміністрації Забудській Н. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.
  1. Цей наказ набирає чинності з дня його опублікування.
  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37