Управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації повідомляє.

    Всього станом на 28.09.2020 року обліковано 54195 (за тиждень видано 20 довідок) осіб,  які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Продовжити

Забезпечення сімей державною підтримкою в період поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19.

    Управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації повідомляє, що Міністерством соціальної політики підготовлено проект нормативно-правового акта, яким передбачається, що кошти отримані малозабезпеченими сім’ями та одинокими матерями під час карантину до 01.07.2020 року залишаться в родинах (зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 264 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги»).

Продовжити

Про проведення чергового засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Волноваського району

    23.09.2020р.  під головуванням заступника голови райдержадміністрації М. Косматенко, відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Волноваського району.

Продовжити

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРЕСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ.

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції

    Постановою КМУ від 12 липня 2017 р. № 497 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Продовжити

ПРО ЩО НЕОБХІДНО ПОВІДОМЛЯТИ ОРГАНИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

   Громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов'язаний протягом 30 календарних днів проінформувати управління соціального захисту наелення про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії, зокрема: 

Продовжити

Допомога на дітей одиноким матерям: що варто знати в 2020 році

    Управління соціального захисту Волноваської районної державної адміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України № 632 від 22.07.2020 року внесено зміни до призначення деяких видів державних соціальних допомог.

Продовжити

До уваги отримувачів державної соціальної допомоги та житлової субсидії!

Управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації нагадує про необхідність всіх отримувачів повідомляти про зміни, які впливають на встановлення права та визначення розміру державних виплат.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37