До уваги пільгової категорії населення!

Управління соціального захисту Волноваської райдержадміністрації повідомляє, що згідно зі статтею 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, тимчасово призупинено видачу пільговим категоріям населення санаторно-курортних путівок та направлення даних осіб до санаторно-курортних закладів сфери управління Мінсоцполітики. Разом з тим, тимчасово призупинено направлення осіб з інвалідністю на реабілітацію до реабілітаційних закладів сфери управління Мінсоцполітики.

До відома громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 затверджено Порядок надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі-Порядок).

Продовжити

До відома осіб з інвалідністю та постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб,

До відома осіб з інвалідністю та постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

 Постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 затверджено Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад (далі-Порядок).

Продовжити

ПРО ВІДПОЧИНОК ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ СОЦІАЛЬНОЇ УВАГИ ТА ПІДТРИМКИ У 2020 РОЦІ.

Управління соціального захисту населення з метою організації роботи по оздоровленню та відпочинку дітей у 2020 році запрошує батьків дітей (віком від 7 до 18 років), які потребують особливої соціальної уваги та підтримки для подачі відповідної заяви для постановки на чергу.
Для постановки на чергу необхідно надати :

Продовжити

ФОНД ПРИЙНЯВ НА ФІНАНСУВАННЯ ДОПОМОГИ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ НА 3,8 МЛРД ГРИВЕНЬ.

За оперативними даними 10 місяців 2019 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування заяви-розрахунки для виплати допомог по вагітності та пологах для 128,45 тис. жінок на загальну суму 3,8 млрд гривень. Середня тривалість відпустки по вагітності та пологах, за кожен день якої Фонд компенсує втрачений заробіток, складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів).

Продовжити

НА РОБОТІ ТРАВМУВАЛИСЬ НА 7,9% МЕНШЕ ПРАЦІВНИКІВ, ЗАХВОРІЛИ ЧЕРЕЗ ВИРОБНИЧІ ФАКТОРИ - НА 26,5% БІЛЬШЕ.

На селекторній нараді у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України проаналізували статистику та динаміку кількості професійних захворювань і нещасних випадків на виробництві за 9 місяців 2019 року, а також обговорили механізми підвищення ефективності профілактичних заходів і якості розслідувань. Захід пройшов під головуванням начальника управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду Сергія Таровика, участь взяли начальники управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях і місті Києві та керівники профільних відділів.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37