До відома батьків дітей (осіб які їх замінюють), які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

           Терміном з 03 по 20 травня 2019 року в Центрі реабілітації дітей «Сергіївка», Одеська область, планується проведення курсу реабілітації дітей. Центр спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрологіїї та лікуванні нейромоторних порушень.

            Звертаємо увагу, що необхідною умовою проведення лікування та реабілітації є наявність санаторно-курортної картки дитини (форма 070/о), лист щеплень та довідка про епід. оточення.

           Оплата проїзду до м. Одеса (см і. Ссрпївка) та в зворотному напрямку здійснюється за рахунок батьків або інших коштів, не заборонених чинним законодавством.

Батькам дітей зазначеної категорії для подачі заяви необхідно звернутися до відділу оздоровлення дітей та пільгової категорії населення УСЗН за адресою: м. Волноваха, вул. Гагаріна, 36(каб. 18)

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ТЕЛЕФОННОГО ЗВЯЗКУ З НАСЕЛЕННЯМ РАЙОНУ «ПРЯМА ЛІНІЯ» ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВОЛНОВАСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НА 2019 РІК

                                                 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові  керівників управління

Посада

Дата та години проведення

Телефон «прямої лінії»

питання, за які відповідає посадова особа

1.

Васильченко Любов Олексіївна

начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

26.04.2019

з  9.00 до 12.00

4-53-43

питання надання пільг пільговій категорії громадян та включення в Єдиний

автоматизований реєстр

Ващенко

4-20-05

Про відпочинок та оздоровлення дітей у 2019 році.

           З 1 лютого 2019 року функції з реалізації державної соціальної політики щодо оздоровлення та відпочинку дітей покладені на управління соціального   захисту   населення   райдержадміністрації, яке розташоване за адресою:   м. Волноваха, вул. Гагаріна, 36 .                    

       Управління з метою організації роботи по оздоровленню та відпочинку дітей у 2019 році запрошує батьків дітей (вік від 7 до 18 років), які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для подачі відповідної заяви для постановки на чергу.

Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:

-   діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;

- діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

-   діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

-   діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення;

- рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;

-   діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;

-   діти з інвалідністю;

-   діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

-   діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

-   діти з багатодітних сімей; діти з малозабезпечених сімей;

-   діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків;

-   діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи;

-   діти, які перебувають на диспансерному обліку;

-   талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій;

-   діти - учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд;

-   діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села;

       До заяви необхідно надати оригінали (та копії) наступних документів:

  • паспорт одного з батьків або законного представника дитини;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії;

Оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, здійснюються за рахунок коштів державного бюджету, місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ та організацій, професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел, не заборонених законодавством.

При вирішенні питання щодо першочерговості оздоровлення та відпочинку дітей враховується соціальний статус дитини і матеріальне становище сім'ї, у якій вона виховується.

Консультації з вищезазначеного питання можна отримати у відділі оздоровлення дітей та пільгової категорії населення УСЗН за адресою: м. Волноваха, вул. Гагаріна, 36(каб. 18) або за телефоном: 0800503117.

Відбулася селекторна нарада з питань контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних листків

06 березня 2019 року у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України під головуванням в.о. директора Сергія Нестерова відбулася селекторна нарада щодо реалізації заходів по контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності та упередження неправомірних видатків Фонду. У заході взяли участь керівники і заступники профільних управлінь виконавчої дирекції ФССУ, начальники та фахівці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві.

В.о. директора виконавчої дирекції Сергій Нестеров зазначив, що питання забезпечення контролю за здійсненням видатків Фонду, зокрема, в частині виявлення та усунення зловживань під час призначення матеріального забезпечення, є пріоритетним.

Про підсумки роботи по контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності у 2018 році повідомив начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції ФССУ Сергій Таровик. За його словами, питання здійснення контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності закладами охорони здоров’я є одним з нагальних та може бути вирішено шляхом проведення перевірок у лікувально-профілактичних закладах.

Так, упродовж 2018 року по 1 397 випадках необґрунтованої видачі та продовження листків непрацездатності управліннями виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві було подано 351 вимогу (претензію) до закладів охорони здоров’я на загальну суму понад 1,09 млн. гривень. За результатами перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності за зверненнями страхувальників у 2018 році по 404 випадках (на загальну кількість 5 593 дні) упереджено виплат на суму понад 1,07 млн. гривень.

С. Таровик зазначив, що за даними управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві у 2018 році порівняно з 2017 роком збільшилась на 7,2% кількість виданих закладами охорони здоров’я листків непрацездатності, на підставі яких страхувальниками надано заяви-розрахунки для здійснення фінансування матеріального забезпечення робочими органами Фонду, загальна кількість оплачених днів по тимчасовій непрацездатності зросла на 5,7%.

Крім того, у січні 2019 року майже в усіх регіонах України, за даними моніторингу виданих та продовжених листків непрацездатності, зберігалася тенденція до збільшення кількості виданих закладами охорони здоров’я листків непрацездатності.

Заступник начальника управління – начальник відділу медичної експертизи управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду Марина Біляєва поінформувала про організацію роботи щодо реалізації перевірок по обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам. Серед іншого, М. Біляєва акцентувала увагу на потребі в посиленні співпраці фахівців Фонду з обласними управліннями охорони здоров’я та МСЕК, а також проведенні роз’яснювальної роботи щодо відповідальності медичних працівників і застрахованих осіб у зв’язку із неправомірною видачою листків непрацездатності.

Керівники регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду надали інформацію щодо механізмів контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних листків, які реалізуються робочими органами, і їх результатів.

17.12.2018

Під головуванням заступника голови тимчасової районної комісії Сидоренко О. відбулося позачергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні розглянуті питання виконання попереднього протокольного рішення комісії, а саме:

             -про результативність виконавчих дій з примусового стягнення заборгованості з ЄСВ органами Державної виконавчої служби, особливо з фізичними-особами підприємцями;

     -про результати проведеної роботи Волновасько- Мангушським управлінням ГУ ДФС у Донецькій області, щодо письмових повідомлень боржників, які мають заборгованість по ЄСВ.

    Заслухавши інформації доповідачів було доручено:

         - Волноваському районному відділу ДВС ГТУЮ в Донецькій області посилити роботу з примусового стягнення боргів з ЄСВ;

         - Волноваському районному відділу ДВС ГТУЮ в Донецькій області сумісно з Волноваським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області здійснити виїзд до КСП «Донбас», щодо опису майна та реалізації його з подальшим погашенням боргів по пільговим пенсіям за Списком 2.

         - Волновасько- Мангушському управлінню ГУ ДФС у Донецькій області надати інформацію щодо вжиття заходів із стягнення заборгованості зі сплати ЄСВ боржниками району станом на 01.01.2018; 01.06.2018; 01.12.2018.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net