Заходи із запобігання поширення, розповсюдження, попередження використання незареєстрованих генетично модифікованих організмів у відкритих системах.

З метою запобігання поширення генетично модифікованих організмів у відкритих системах Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області надає рекомендації щодо заходів із запобігання поширення, розповсюдження, попередження випадків використання незареєстрованих ГМО у відкритих системах.

Продовжити

ІНФОРМАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

про діяльність державної ветеринарної служби у Волноваському районі

за 31.08.18 – 28.09.2018 року

Управління Держпродспоживслужби у Волноваському районі, згідно рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів, сумісно з Волноваським відділом поліції подовжують проводить заходи, щодо ліквідації міст стихійної торгівлі тваринами та продукцією тваринного походження.                                  Державною ветеринарною лікарнею проводиться роз’яснювальна робота з населенням стосовно ідентифікації тварин та оформлення документів для отримання дотації на молодняк великої рогатої худоби , що народився в поточному році в особистих господарствах. В вересні місяці Волноваським районним управлінням Держпродспоживслужби були проведені засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Волноваській райдержадміністрації щодо карантинних обмежень з африканської чуми свиней на території Лебединської сільської ради Волноваського району , яка входе до зони нагляду за спалахом АЧС зареєстрованого на території м. Маріуполь 06 вересня 2018 року, та карантинних обмежень зі сказу ( два випадки - лисиця, собака) на території Волноваської міської ради м. Волноваха. Проводиться контроль за станом ідентифікації молодняку свиней у ТОВ «Ринок» міста Волноваха.

               За планом протиепізоотичних заходів ветеринарною службою господарств сумісно с ветеринарною службою району проведено взяття крові від великої рогатої худоби на лейкоз, бруцельоз - 336 проб, дрібної рогатої худоби в приватних господарствах на бруцельоз - 12 проб. За планом протиепізоотичних заходів ветеринарною службою лікарні проведена вакцинація собак, котів проти сказу , великої рогатої худоби, дрібної рогатої худоби проти сибірки та свиней проти класичної чуми свиней (1386 голів собак, 1015 гол. котів, 150 гол. ВРХ, 486 гол. ДРХ, 136 гол. свиней) в населених пунктах Волноваського району. Згідно плану протиепізоотичних заходів державною ветеринарною службою в приватному секторі за місяць було проведено клінічний огляд птиці на хворобу Нюкасла та грип 7959 гол., свиней на класичну чуму 680 гол. В зв'язку з загостренням ситуації по сказу та АЧС ветеринарними спеціалістами подовжується проведення роз'яснювальної роботи серед населення.

Державною ветеринарною службою проводиться нагляд за 10 тваринами (собаки, коти), що травмували людей. Згідно даних нагляду - тварини клінічно здорові.

Для сільських господарств району проведено оформлення супровідних документів на вибуття тварин великої рогатої худоби – 55голів. Опрацьоване 332 ветеринарних   паспорта ВРХ. В приватному сектору на 324 гол. свиней оформлені супровідні документи на забій тварин, опрацьовано 345 реєстраційних свідоцтва на свиней. Данні внесені у єдиний державний реєстр з ідентифікації тварин. По сільгосппідприємствам району проведена реєстрація карток для подальшого оформлення паспортів на 332 голів великої рогатої худоби. На 332 голови проведена реєстрація паспортів. Також проводилась роз’яснювальна робота по ідентифікації великої рогатої худоби у приватному секторі.

За вересень місяць ветеринарними дільницями клінічно оглянуто 680 голів свиней,

великої рогатої худоби - 291 гол., 1386 собаки , 1015 котів, птахи – 7959 гол., вівці та кози 486 голови. На даних тварин та продукцію було видано: 6 ветеринарних свідоцтва Ф№1 СНГ, 18 ветеринарних свідоцтво Ф№1, 20 ветеринарне свідоцтво Ф№2, 102 ветеринарних довідки.

Міжрайонною державною лабораторію ветеринарної медицини було проведено дослідження: 4 проби молока, 40 проб змивів з молочного обладнання бактеріологічне дослідження, 155 проб яєць на сальмонельоз, 114 проб сироватки крові від птахів на напругу імунітету до хвороби Ньюкасла, 15 проб субпродуктів пташиних на бактеріологічне дослідження, 35 проб на сетаріоз , 336 проби крові від ВЕЛИКА РОГАТА ХУДОБА на лейкоз. бруцельоз , 154 змиви з обладнання пташників, 2 проби підстилки, 88 проби посліду, 110 проб калу від свиней, великої рогатої худоби та собак, 80 проб змивів з товарного яйця, 2 проби кормів, 70 проб змивів з обладнання тваринницьких приміщень на якість дезінфекції, 1 проба патматеріалу від великої рогатої худоби для дослідження на сибірку, 20 проб змивів з яйцеклада та 10 проб змивів з кормоцеха на сальмонельоз , 6 проб патматеріалу від свиней , 1 труп собаки для дослідження на сказ.

Лабораторіями ветеринарно-санітарної експертизи ринків за місяць проведено 1171 ветеринарно-санітарних експертизи підконтрольної продукції, що надійшла на ринки для реалізації.

           В зв'язку з ускладненням епізоотичної ситуації в Україні по африканський чумі свиней та сказу, в районі спеціалістами ветеринарної служби подовжується розміщення листівок у громадських містах та роз’яснювальна робота з метою ознайомлення населення з цими хворобами.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37