ІНФОРМАЦІЯ

про діяльність державної ветеринарної  служби у Волноваському районі

за 29.05.17 – 02.06.2017 року

  Управління Держпродспоживслужби у Волноваському районі, згідно рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів, сумісно з Волноваським відділом поліції подовжують проводить заходи, щодо ліквідації міст стихійної торгівлі тваринами та продукцією тваринного походження (проведена одна рейд-перевірка в місті Волноваха). Державною ветеринарною лікарнею проводиться роз’яснювальна робота з населенням стосовно ідентифікації тварин, проводиться контроль за станом ідентифікації молодняку свиней у ТОВ «Ринок» м. Волноваха. За планом протиепізоотичних заходів ветеринарною службою господарства сумісно с ветеринарною службою району проведено взяття крови для дослідження великої рогатої худоби на лейкоз, бруцельоз в господарствах (А/Ф «Октябрь» 266 гол.), також було взяття крови від свиней 23 голови на дослідження на лептоспіроз, бруцельоз (СФГ «Мечта»). Ветеринарною службою району було проведено взяття крови від птиці на напругу імунітету на хворобу Ньюкасла 125 проб.  Подовжується диспансеризація в приватному секторі, за планом протиепізоотичних заходів ветеринарною службою району було проведено взяття крови від великої рогатої худоби для дослідження на лейкоз, бруцельоз 46 голів, від дрібної рогатої худоби 21 голови на бруцельоз  ( с.Андріївка, с.Кам'янка, с. Петрівське). Згідно плану протиепізоотичних заходів державною ветеринарною службою в приватному секторі за тиждень  було проведено  клінічний огляд  птиці на хворобу Ньюкасла та грип 790 гол., свиней на класичну чуму 961 гол. В зв'язку з загостренням ситуації по сказу та АЧС  ветеринарними спеціалістами  подовжується проведення роз'яснювальної роботи серед  населення.

Державною ветеринарною службою проводиться нагляд за 10 тваринами (собаки, коти), що травмували людей. Згідно даних нагляду - тварини клінічно здорові.

Для сільських господарств  району проведено оформлення супровідних документів на вибуття тварин великої рогатої худоби – 56 гол., свиней – 150 гол. Опрацьоване 56 ветеринарних   паспортів   ВРХ. В приватному сектору на 50 голів свиней оформлені супровідні документи на забій тварин, опрацьовано 50 реєстраційних свідоцтв на свиней. Данні внесені у єдиний державний реєстр з ідентифікації  тварин. По сільгосппідприємствам району проведена реєстрація карток для подальшого оформлення паспортів на 160 голови великої рогатої худоби. На 53 голови проведена реєстрація паспортів. Також проводилась робота по ідентифікації великої рогатої худоби у приватному секторі. Проідентифіковано 34 голови.

За тиждень ветеринарними дільницями клінічно оглянуто 350 голів великої рогатої худоби, 1404 гол. свиней, 1486 голів птиці, 15 кози, 450 овець  та продукцію, що вироблена на  сільгосппідприємствах району (молоко, яйця, мед).  На  даних тварин та продукцію було видано: 7 ветеринарних свідоцтв Ф№1, 15 ветеринарних свідоцтв Ф№2, 43  ветеринарних довідки.

Міжрайонною державною лабораторію ветеринарної медицини було проведено дослідження: 266 проб сироватки крови великої рогатої худоби на  бруцельоз, лейкоз, 27 проб сироватки крови від дрібної рогатої худоби на бруцельоз, 23 проби сироватки крови свиней на бруцельоз, лептоспіроз, 125 проб сироватки крови на напругу імунітету на хворобу Ньюкасла, 10 проб сироватки крови від свиней на біохімічне дослідження, 10проб сироватки крови від великої рогатої худоби на сетаріоз, 10 проби калу від свиней, 5 проб калу від овець та 2 проби калу від собак на капрологічне дослідження, 4 проби молока та 40 змивів з молочного обладнання на бактеріологічне дослідження, 4 проби патологічного матеріалу на туберкульоз від діагностичного забію.

Лабораторіями ветеринарно-санітарної експертизи ринків проведена 818 ветеринарно-санітарних  експертиз  підконтрольної продукції, що надійшла на ринки для реалізації.

            В зв'язку з ускладненням епізоотичної ситуації в Україні по африканський чумі свиней та сказу в районі спеціалістами ветеринарної служби подовжується розміщення листівок у людних містах та роз’яснювальна робота метою ознайомлення населення з цими хворобами.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net