Проведений ряд рейдів по торгових точках м. Волноваха.

З метою попередження правопорушень, бродяжництва, бездоглядності, вживання дітьми слабоалкогольних і спиртних напоїв, паління, виявлення фактів порушення вимог законодавства щодо продажу дітям слабоалкогольних і спиртних напоїв, тютюнових виробів, спеціалістами служби у справах дітей Волноваської райдержадміністрації спільно з працівниками ювенальної превенції Волноваського ВП ГУНП України в Донецькій області проведений ряд рейдів по торгових точках м. Волноваха.

Продовжити

Патронатна сім`я: зігрійте дитину увагою.

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, в якій передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. У кінці березня цього року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», яка регулює Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя, в якій затверджено Типовий договір про патронат над дитиною та висвітлюється Порядок оплати послуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Продовжити

Служба у справах дітей

Одним з пріоритетних напрямків роботи служби у справах дітей райдержадміністрації є робота з неповнолітніми, які скоїли правопорушення. Неповнолітні правопорушники перебувають під контролем служби, яку вони відвідують щомісячно. Працівники служби ретельно готуються до засідань суду, на яких вони захищають права та інтереси неповнолітніх.

Продовжити

Безвідповідальне батьківство!

08.09.2017 року до служби у справах дітей райдержадміністрації зранку надійшов телефонний дзвінок від небайдужих мешканців міста. В ході телефонної розмови було з’ясовано, що на автовокзалі м. Волноваха перебуває молода мати з донькою, приблизно 3-х років в стані сильного алкогольного сп’яніння. Повідомити куди, звідки направляється та надати свої персональні данні жінка була невзмозі. Жоден водій автобусних маршрутів району не брав горе-мати з дитиною до автосалону. Не дивлячись на ранній час, мати була в неадекватному стані, вела себе агресивно, не реагувала на жодне прохання маленької доньки, не йшла на контакт.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37