Проведений ряд рейдів по торгових точках м. Волноваха.

З метою попередження правопорушень, бродяжництва, бездоглядності, вживання дітьми слабоалкогольних і спиртних напоїв, паління, виявлення фактів порушення вимог законодавства щодо продажу дітям слабоалкогольних і спиртних напоїв, тютюнових виробів, спеціалістами служби у справах дітей Волноваської райдержадміністрації спільно з працівниками ювенальної превенції Волноваського ВП ГУНП України в Донецькій області проведений ряд рейдів по торгових точках м. Волноваха.

Продовжити

Патронатна сім`я: зігрійте дитину увагою.

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, в якій передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. У кінці березня цього року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», яка регулює Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя, в якій затверджено Типовий договір про патронат над дитиною та висвітлюється Порядок оплати послуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Продовжити

Служба у справах дітей

Одним з пріоритетних напрямків роботи служби у справах дітей райдержадміністрації є робота з неповнолітніми, які скоїли правопорушення. Неповнолітні правопорушники перебувають під контролем служби, яку вони відвідують щомісячно. Працівники служби ретельно готуються до засідань суду, на яких вони захищають права та інтереси неповнолітніх.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net