Безвідповідальне батьківство!

08.09.2017 року до служби у справах дітей райдержадміністрації зранку надійшов телефонний дзвінок від небайдужих мешканців міста. В ході телефонної розмови було з’ясовано, що на автовокзалі м. Волноваха перебуває молода мати з донькою, приблизно 3-х років в стані сильного алкогольного сп’яніння. Повідомити куди, звідки направляється та надати свої персональні данні жінка була невзмозі. Жоден водій автобусних маршрутів району не брав горе-мати з дитиною до автосалону. Не дивлячись на ранній час, мати була в неадекватному стані, вела себе агресивно, не реагувала на жодне прохання маленької доньки, не йшла на контакт.

Головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації  Некипіла Т .О. виїхавши на місце подій, в ході проведення профілактичної роботи встановила персональні данні матері, місце її проживання. Після чого, працівниками сільської ради за місцем проживання  мати разом з дитиною була доставлена додому.

Службою у справах дітей райдержадміністрації направлений пакет документів до Волноваського відділу поліції  ГУНП в Донецькій області для притягнення матері до відповідальності за ст. 184 КУпАП за невиконання батьківських обов’яз

ків. IMG 20170908 132354

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37