Служба у справах дітей

Одним з пріоритетних напрямків роботи служби у справах дітей райдержадміністрації є робота з неповнолітніми, які скоїли правопорушення. Неповнолітні правопорушники перебувають під контролем служби, яку вони відвідують щомісячно. Працівники служби ретельно готуються до засідань суду, на яких вони захищають права та інтереси неповнолітніх.

Так, 09.10.2017 року працівником служби у справах дітей райдержадміністрації  відбувалась  підготовка до засідання суду. Неповнолітній обвинувачується за ч. 2, ст. 296 КК України (хуліганство), тому перед засіданням суду з’ясовувались факти, які призвели до скоєння правопорушень.

Водночас згідно Закона Украины «Про пробацию», працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації робляться запити до навчального закладу, де навчається дитина та запит до сільської/селищної ради за місцем проживання дитини, для заповнення звіту
про неповнолітнього обвинуваченого у кримінальному провадженні щодо неповнолітнього. 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37