Проведений ряд рейдів по торгових точках м. Волноваха.

З метою попередження правопорушень, бродяжництва, бездоглядності, вживання дітьми слабоалкогольних і спиртних напоїв, паління, виявлення фактів порушення вимог законодавства щодо продажу дітям слабоалкогольних і спиртних напоїв, тютюнових виробів, спеціалістами служби у справах дітей Волноваської райдержадміністрації спільно з працівниками ювенальної превенції Волноваського ВП ГУНП України в Донецькій області проведений ряд рейдів по торгових точках м. Волноваха.

                В ході рейдів складені адміністративні протоколи за ст.156 КУпАП на торгових працівників магазинів «Бахус»,«Градус», «Развилка», «37-й», «Березка».

               З торговими працівниками, приватними підприємцями перевірених крамниць проведені профілактичні бесіди щодо попередження продажу спиртних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім. З неповнолітніми, які придбали алкогольні та слабоалкогольні напої і тютюнові вироби, також проведена  профілактична робота, направлена на здоровий спосіб життя, недопущення негативних проявів у житті підлітків.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37