ЗАКОН ПРО ВІДТЕРМІНУВАННЯ ВВЕДЕННЯ В ДІЮ ЗАКОНУ ПРО ЖКП ОПУБЛІКОВАНО

В Україні вступив в силу закон № 2454-VIII, яким відклали введення в дію норм закону про житлово-комунальні послуги про водопостачання, електрику, газ і поводженні з відходами. У суботу, 9 червня, документ опублікували в офіційній парламентській газеті Голос України. Закон про житлово-комунальні послуги - на право споживача укладати договори з постачальником послуги - повинен був вступити в силу 10 червня цього року. Але уряд не встигло підготувати всі підзаконні акти, введення норм в дію довелося відкласти.

            Отже, норми закону про комунальні послуги щодо води, тепла, електрики, газу та поводження з відходами вступлять в силу з 1 травня 2019 року, після завершення опалювального сезону. З 10 червня цього року вводиться в дію послуга з управління багатоквартирним будинком.            Станом на 1 серпня 2020 року перенесли початок дії норми про штрафи для компаній за порушення термінів установки лічильників на тепло, гарячу і холодну воду. Крім того, людям, які будуть встановлювати лічильники, відшкодують витрати за допомогою пільг і субсидій. Це забезпечують зміни в закон Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net