Нове в законодавстві. Квітень 2018.

Пенсійні виплати

            Основні виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям Пенсійний фонд почне з 1 квітня. У квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу - Міноборони, МВС і інших. Окремо звертатися до Пенсійного фонду Пенсіонерам не потрібно.

            З 1 квітня 2018 зміниться порядок перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам. Раніше кожні два роки пенсіонери могли звертатися до територіальних управлінь Фонду з заявою про перерахунок. Тепер органи Пенсійного фонду щорічно з 1 квітня без додаткового звернення особи будуть робити перерахунок пенсії тим, хто на 1 березня року, в якому провадиться перерахунок, отримав право на здійснення перерахунку.

Медицина

            З 1 квітня терапевти, педіатри та сімейні лікарі прийматимуть пацієнтів тільки після підписання декларації. Відзначається, що кожен лікар зможе підписати декларації з двома тисячами пацієнтів. Для педіатрів це - 120 тис. грн / міс. Гроші буде отримувати лікарня, а не лікар. Але від кількості пацієнтів залежить і розмір зарплати.             Транспорт            Переноситься подорожчання залізничних квитків для пасажирів в другому кварталі на 10-12%, яке анонсував з квітня гендиректор Укрзалізниці Євген Кравцов. Підвищення вартості буде, але не в квітні. 

Внесення змін

6 квітня набув чинності Закон України № 2318-VIII "Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності".
           Законом встановлено, що особам, у яких внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, отриманих під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, які перебували безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, ампутовані верхні та/або нижні кінцівки, або отримане ушкодження призвело до необоротної втрати частини кінцівки, або необоротної втрати іншого органу, або повної стійкої втрати органом його функцій, що мало наслідком встановлення інвалідності, група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду (безстроково) та на ступінь вище або І групи. Переогляд з метою підвищення групи інвалідності таким особам відбувається на підставі особистої заяви особи з інвалідністю або її законного представника у разі настання змін у стані здоров’я і працездатності особи з інвалідністю або за рішенням суду.

Також передбачено, що у разі якщо особа, яка звертається для встановлення інвалідності, не може прибути на огляд (переогляд) до комісії за станом здоров’я згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії, огляд (переогляд) проводиться за місцем її проживання (вдома), у тому числі за місцем проживання у стаціонарних установах для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, закладах соціального захисту для бездомних осіб та центрах соціальної адаптації осіб або в закладах охорони здоров’я, в яких така особа перебуває на лікуванні. Відповідні зміни внесено до статті 7 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні».

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net