Конкурс на посади керівників закладів культури

25 листопада 2019 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система», на якому було розглянуто документи, подані кандидатом на посаду директора.

Відеозаписи засідань за посиланням :

1 засідання:

https://youtu.be/HJxCR0FVuCI 

https://youtu.be/TM-LXtvBQzU

27 листопада 2019 року проведено співбесіду з кандидатом на посаду директора комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система», під час якої презентовано проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

     Відеозапис за посиланням:

     2 засідання:

     https://youtu.be/qWRTjq9Kq8Q

     https://youtu.be/-gbJz8I5gi0

Конкурсна комісія прийняла рішення затвердити кандидатуру Лати Тетяни Іванівни, як переможця конкурсу, яка буде призначена на посаду директора комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система» після підписання контракту строком на 5 років.

 Обрання кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора   комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система» від громадських організацій в сфері культури відповідного функціонального спрямування

На виконання вимог статті 213 Закону України «Про культуру»     06 листопада 2019 року об 11-00 комісією з проведення жеребкування відділу культури і туризму райдержадміністрації проведено засідання, на якому відбувся розгляд листа від Громадської організації «Волноваське міське грецьке товариств «ОЛІМПОС» стосовно включення наступних кандидатур від зазначеної громадської організації до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора   комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система»: Мороз Тетяна Миколаївна – голова Громадської організації «Волноваське міське грецьке товариство ОЛІМПОС»; Орлова Галина Петрівна – завідуюча відділом грецької молоді «Гларос»; Годлевська Валентина Василівна – секретар Громадської організації «Волноваське міське грецьке товариство ОЛІМПОС».  

Оскільки до відділу культури і туризму райдержадміністрації надійшла лише одна пропозиція від Громадської організації «Волноваське міське грецьке товариств «ОЛІМПОС» щодо включення трьох кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора   комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система» вирішено включити до складу конкурсної комісії запропонованих кандидатів вищевказаної громадської організації, а саме:

  1. Мороз Тетяна Миколаївна – голова Громадської організації «Волноваське міське грецьке товариство ОЛІМПОС»;
  2. Орлова Галина Петрівна – завідуюча відділом грецької молоді «Гларос»;
  3. Годлевська Валентина Василівна – секретар Громадської організації «Волноваське міське грецьке товариство ОЛІМПОС».

Жеребкування не проводилось.


 Відповідно до пункту 6 статті 214 Закону України «Про культуру» відділ культури і туризму Волноваської районної державної адміністрації протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів приймає пропозиції та зауваження щодо кандидатур на посаду директора комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система» на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., які передаються конкурсній комісії.

Перелік документів кандидата


 

Відомості

про умови праці, відомості про матеріально – технічну базу, фінансову звітність

комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система»

за 2018 рік

Умови праці директора

Посада – директор комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система».

   Оплата   праці   здійснюється   відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (із змінами), наказу Міністерства культури України «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки» від 18 жовтня 2005 № 745 (із змінами), Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» (із змінами), виходячи з установлених документів, згідно штатного розпису посадовий оклад директора комунального закладу Волноваської районної централізованої бібліотечної системи у 2018 році становив – 4264,00 грн.

   Відповідно до статті 30 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» та постанови Кабінету Міністрів України від 22 січня 2005 р. № 84 «Про затвердження Порядку виплати доплати за вислугу років працівникам державних і комунальних бібліотек» надається доплата за вислугу років.

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 р. № 1073 «Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек» за результатами роботи і за рішенням відділу культури і туризму Волноваської районної державної адміністрації здійснюється виплата надбавки за особливі умови роботи.

   Згідно з чинним законодавством України директору надається щорічна основна відпустка тривалістю 24 календарних дні та додаткова оплачувана відпустка тривалістю 7 календарних дні за ненормований робочий день. Оплата відпустки проводиться, виходячи із середньомісячного заробітку, обчисленого в порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України.

               Відомості про матеріально – технічна базу

Майно комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система» (далі - ЦБС) є  спільною     власністю   територіальних громад сіл, селищ, міста та знаходиться в управлінні Волноваської районної ради .

ЦБС є бюджетною установою, фінансується з районного бюджету в межах асигнувань, передбачених на утримання бібліотечної мережі району. Додаткове фінансування здійснюється за рахунок коштів, одержаних бібліотеками від господарської діяльності, надання платних послуг, пожертвувань та інших джерел, не заборонених законодавством.

      Розширення,      оновлення,     реконструкція   основних бібліотечних фондів,  об’єктів виробничого   призначення     здійснюється за рахунок бюджетних коштів за узгодженням    з     відділом     культури     та      туризму       Волноваської  районної державної адміністрації відповідно до кошторису витрат.

 Фінансова звітність

Засновником ЦБС є Волноваська районна рада.

ЦБС підпорядковується у своїй діяльності відділу культури і туризму Волноваської районної державної адміністрації. В ЦБС налічується 64 штатні одиниці.

Юридична адреса: 85700   м. Волноваха, вулиця Кості Бабіна,14.

Повне найменування: комунальний заклад «Волноваська районна централізована бібліотечна система».

До складу ЦБС входять : центральна районна бібліотека, районна бібліотека для дітей та 44 бібліотеки, що розташовані в межах адміністративного району на правах філій.

ОСНОВНІ   ПОКАЗНИКИ   РОБОТИ

             Зміст роботи

План

2018

Виконання

2018

Кількість користувачів

34500

35036

Кількість відвідувань

230500

237218

Кількість книговидач

750000

749529

Кількість масових заходів

2400

2431

     

На утримання ЦБС з районного бюджету у 2018 році виділено 6784,5 тис. грн., використано 6784,5 тис.грн., в т.ч. на заробітну плату 3656,1 тис. грн..

                             Основні завдання ЦБС

   ЦБС забезпечує громадянам рівні права на бібліотечне обслуговування, незалежно від їх статі, віку, національності, освіти, соціального походження, політичних і релігійних переконань, місця проживання. Бібліотеки, які входять до складу ЦБС, здійснюють свою діяльність, виходячи з особистих, соціальних та інших потреб жителів свого регіону в інформації, спілкуванні, забезпеченні своїх громадянських прав.

   Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора   комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система», на якому будуть розглядатися документи, подані кандидатами на посаду директора   комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система» на відповідність кваліфікаційним вимогам,   буде проводитись 25 листопада 2019 року о 14:00 за адресою: м. Волноваха, вул. Кості Бабіна ,14.

11.11.2019 р.


  Відділ культури і туризму Волноваської районної державної адміністрації  оголошує конкурс на посаду директора  Комунального закладу «Волноваська районна централізована бібліотечна система»

Прийом документів на посаду директора розпочинається з 10 жовтня 2019 року та триває упродовж 30 днів.

         Особа, яка бере участь у конкурсі подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

      Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.                                                                                                         

         Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси: вул. Героїв 51 ОМБр, б.1, (каб.409), м. Волноваха, Донецька область, 85700, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон: (06244) 4 11 58, контактна особа-  Шершень Катерина Андріївна. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Відповідно до статті 213 Закону України «Про культуру» відділ культури і туризму Волноваської районної державної адміністрації не пізніше 30 днів після оголошення конкурсу формує персональний склад конкурсної комісії.

          До 12-00, 04 листопада 2019 року приймаються пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

Кандидата на посаду директора визначає конкурсна комісія за результатами відкритого та публічного конкурсного добору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація кандидатами проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Здійснюється відео- та аудіофіксація всіх засідань конкурсної комісії.

     Конкурсний добір триває не більше 2 місяців з моменту його оголошення.

     Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

Кваліфікаційні вимоги:

- вища освіта;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки

Не може бути призначена на посаду директора особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу управління.


  17 вересня 2019 року о 12-00 відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора   Комунального закладу «Волноваський районний краєзнавчий музей»,   на якому були заслухані  публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п´ять років.

Відеозапис засідання за посиланням.

 

Конкурсна комісія прийняла рішення про визначення переможцем конкурсу Густеру Марину Володимирівну, з якою було укладено контракт  строком на 5 років.

18.09.2019 р.


 05 вересня 2019 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Комунального закладу «Волноваський районний краєзнавчий музей», на якому було розглянуто документи, подані кандидатом на посаду директора   Комунального закладу «Волноваський районний краєзнавчий музей» на відповідність кваліфікаційним вимогам.

Відеозапис засідання за посиланням.

 

Проведення другого засідання конкурсної комісії, під час якого будуть заслуховуватись публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п´ять років заплановано на 17 вересня на 12:00 за адресою: м. Волноваха вул.. Кості Бабіна, б.14.

Відповідно до статті 215 Закону України «Про культуру» представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданні конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатом, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.


 Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора   Комунального закладу «Волноваський районний краєзнавчий музей», на якому будуть розглядатися документи, подані кандидатами на посаду директора   Комунального закладу «Волноваський районний краєзнавчий музей» на відповідність кваліфікаційним вимогам,   буде проводитись 05 вересня 2019 року о 14:00 , вул. Героїв 51 ОМБр, б.1.

 Відповідно до п. 6 ст. 214 Закону України «Про культуру» відділ культури і туризму Волноваської районної державної адміністрації протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів приймає пропозиції та зауваження щодо кандидатур на посаду директора Комунального закладу «Волноваський районний краєзнавчий музей» на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., які передаються конкурсній комісії.

Перелік документів кандидата 


Відомості

про умови праці, відомості про матеріально – технічну базу, фінансову звітність

Комунального закладу «Волноваський районний краєзнавчий музей»

за 2018 рік

Умови праці директора

Посада – директор Комунального закладу «Волноваський районний краєзнавчий музей» .

Оплата   праці   здійснюється    відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (із змінами),  Наказу  Міністерства культури і туризму України «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки» від 18 жовтня 2005  № 745, Постанови Кабінету Міністрів України від 22 січня 2005 року № 82 « Про реалізацію окремих положень частини другої статті 28 Закону України «Про музеї та музейну справу» із змінами , виходячи з установлених документів, згідно штатного розпису посадовий оклад директора музею у 2018 році становив – 4000,00 грн., з 2019 року - 4361,00 грн., з урахуванням фактично відпрацьованого часу.

Згідно з чинним законодавством України директору надається щорічна основна відпустка тривалістю 24 календарних дні та додаткова оплачувана відпустка  тривалістю 7 календарних дні за ненормований робочий день (ст..8 ЗУ «Про відпустки»). Оплата відпустки  проводиться, виходячи із середньомісячного заробітку, обчисленого в порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України.

               Відомості про матеріально – технічна базу

Майно        Музею     є         спільною    власністю    територіальних громад сіл, селищ,  міста та знаходиться в управлінні Волноваської районної ради   за    винятком    музейних   предметів   і   музейних     колекцій,      які  відносяться     до    державної    частини     Музейного    фонду      України   і передаються  Музею  на праві  оперативного управління. Основним   джерелом  фінансування Музею є кошти районного бюджету.

Додатковими джерелами формування майна та кошторису Музею є:

            - майно, яке було передано органами державного управління;

            - благодійні внески, дарунки фізичних і юридичних осіб;

            - інші джерела, незаборонені діючим  законодавством України.

        Розширення,       оновлення,      реконструкція    основних    фондів,   об’єктів виробничого   призначення     здійснюється за рахунок бюджетних коштів за  узгодженням     з      відділом      культури     та      туризму       Волноваської   районної державної адміністрації відповідно до кошторису витрат.

Фінансова звітність

Волноваський районний краєзнавчий музей (далі Музей) – є комунальним закладом культури, який є об’єктом спільної  власності територіальних громад сіл, селищ,  міста, що знаходяться в управлінні  Волноваської районної ради.

      Засновником музею є Волноваська районна рада.

Музей підпорядковується у своїй діяльності відділу культури і туризму Волноваської районної державної адміністрації, є бюджетною установою і фінансується з районного бюджету. В ньому налічується 13 штатних одиниць.

Юридична адреса Музею: 85700   м. Волноваха, вулиця Героїв 51 ОМБр, 4.

Повне найменування Музею: Комунальний заклад «Волноваський районний краєзнавчий музей», скорочена назва музею: «КЗВРКМ».

До складу музею входять п’ять  музеїв на правах філій: музей історії села Валер’янівка, музей історії села Микільське, музей історії села Стрітенка, музей історії селища Благодатне, музей історії селища Новотроїцьке.

ОСНОВНІ    ПОКАЗНИКИ    РОБОТИ

              Зміст роботи

План

2018

Виконання

2018

Кількість відвідувань

18300

18300

Кількість екскурсій

542

542

Зібрали і обробили експонатів

304

304

Кількість проведених виставок

78

90

Надані консультації

77

77

На утримання музею з районного бюджету у 2018 році виділено 1137,5 тис. грн.,використано 1098,2 тис.грн.,  в т.ч. на заробітну плату 690,7  тис. грн..

Головна мета діяльності Музею

Музей - науково-дослідний та культурно - освітній заклад, головною метою діяльності якого є: вивчення, збереження, використання та популяризації музейних предметів та музейних колекцій з науковою та освітньою метою,  залучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини.


 

Обрання кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора   Комунального закладу «Волноваський районний краєзнавчий музей» від громадських організацій в сфері культури відповідного функціонального спрямування

На виконання вимог статті 213 Закону України «Про культуру» 19.08.2019 року 0 13-00 комісією з проведення жеребкування відділу культури і туризму райдержадміністрації проведено засідання, на якому відбувся розгляд листа від Громадської організації «Волноваське міське грецьке товариств «ОЛІМПОС» стосовно включення наступних кандидатур від зазначеної громадської організації до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора   Комунального закладу «Волноваський районний краєзнавчий музей»: Мороз Тетяна Миколаївна – голова Громадської організації «Волноваське міське грецьке товариство ОЛІМПОС»; Орлова Галина Петрівна – завідуюча відділом грецької молоді «Гладос»; Годлевська Валентина Василівна – секретар громадської організації.  

Оскільки до відділу культури і туризму райдержадміністрації надійшла лише одна заява від Громадської організації «Волноваське міське грецьке товариств «ОЛІМПОС» щодо включення трьох кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора   Комунального закладу «Волноваський районний краєзнавчий музей» вирішено включити до складу конкурсної комісії запропонованих кандидатів вищевказаної громадської організації, а саме:

  1. Мороз Тетяна Миколаївна – голова Громадської організації «Волноваське міське грецьке товариство ОЛІМПОС»;
  2. Орлова Галина Петрівна – завідуюча відділом грецької молоді «Гладос»;
  3. Годлевська Валентина Василівна – секретар громадської організації.

Жеребкування не проводилось.


 

Відділ культури і туризму Волноваської районної державної адміністрації

оголошує конкурс на посаду директора

Комунального закладу «Волноваський районний краєзнавчий музей»

               Прийом документів на посаду директора розпочинається з дня оголошення конкурсу (20 липня 2019 року) та триває упродовж 30 днів.

         Особа, яка бере участь у конкурсі подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

 Особа може подати інші документи, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.                                                                                             Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси: вул. Героїв 51 ОМБр, б.1, (каб.409), м. Волноваха, Донецька область, 85700, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон: (06244) 4 11 58, контактна особа-  Шершень Катерина Андріївна. Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Відповідно до статті 213 Закону України «Про культуру» відділ культури і туризму Волноваської районної державної адміністрації не пізніше 30 днів після оголошення конкурсу формує персональний склад конкурсної комісії.

           Приймаються пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

Кандидата на посаду директора визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація кандидатами проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Здійснюється відео- та аудіофіксація всіх засідань конкурсної комісії.

Конкурсний добір триває не більше 2 місяців з моменту його оголошення.

Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

Кваліфікаційні вимоги:

- вища освіта;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки

Не може бути призначена на посаду директора особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу управління.

З інформацією, щодо умов праці, відомостей про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу, можна ознайомитись на вебсайті Волноваської райдержадміністрації.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37