Звернення директора КНП «Волноваський центр первинної медико-санітарної допомоги» Костянтина Кандиби.

Шановні новотройчани!

0З червня 2020 року розпочалась реформа вторинної ланки медицини. На підставі цього засобами масової інформації та громадянами нашого району, ходять чутки з приводу закриття амбулаторії у смт.Новотроїцьке. Хочу всіх запевнити , що медична допомога у Новотроїцькій амбулаторії надається у тому обсязі, як і раніше. А саме в амбулаторії здійснюють прийом два сімейних лікарі, а також лікар педіатр.

Продовжити

Відкрито нову виробничу лінію.

  Лінійка промислової продукції ХМЗ смт. Донського поповнилась новою номенклатурою-мінеральним порошком для асфальтобетонних сумішей. Урочистий захід, присвячений запуску нового виробництва відбувся на промисловому майданчику ХМЗ. Участь в ньому взяв директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Артем Литвинов, заступник голови райдержадміністрації Максим Косматенко, директор ДУ «Державний науково-дослідний і проектний інститут основної хімії» Ірина Довгалюк, начальник філії ДУ«НІОХІМ» ХМЗ Євген Щастливець та ін.

Продовжити

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ.

04.06.2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, яку очолив заступник голови комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Олесандр Безуглий.

Продовжити

Допомога сім’ям.

 В умовах запровадження карантинних заходів особливої уваги потребують сім’ї соціально незахищених категорій.

Продовжити

Робоча поїздка заступника голови Донецької облдержадміністрації.

02 червня Волноваський район з робочим візитом відвідав заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников.
Спільно з головою райдержадміністрації Олександром Капітоненком та заступником голови РДА Максимом Косматенком оглянули стан будівництва амбулаторії с.Микільське, Старогнатівки, Свободного, загальний стан автоматизованих постів спостереження, що розташовані у д/с «Червона шапочка» смт.Володимирівки, на будівлі Новотроїцької селищної ради, Новотроїцької ЗОШ №4 та очисних споруд м.Волноваха.

 

 

Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

    02 червня 2020 року відбулось позачергове засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Капітоненко за участю представників управлінь, відділів райдержадміністрації, 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, Волноваського відділу поліції ГУ Національної поліції у Донецькій області, Держпродспоживслужби у Волноваському районі та інших
В ході засідання було розглянуто питання щодо виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів». Враховуючи протокол обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01 червня 2020 року № 20 вирішено відтермінувати запровадження послаблення протиепідемічних заходів, введення яких було передбачено пунктом 4 Постанови з 02 червня 2020 року до підтвердження відповідності кількісних показників області встановленим ознакам:інцендентності, завантаженості ліжок у закладах охорони здоров’я.

Розміновано територію.

01 червня 2020 року в результаті проведення робіт з ліквідації надзвичайної ситуації місцевого рівня, яка склалася внаслідок виявлення скупчення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни біля залізничної колії поблизу смт. Ольгинка Волноваського району проведено комісію, якою встановлено, укладено та затверджено Волноваською райдержадміністрацією та Головним управлінням ДСНС України у Донецькій області акт, що підрозділами ДСНС виконано комплекс заходів щодо очищення від вибухонебезпечних предметів території біля залізничної колії поблизу смт. Ольгинка відповідно до міжнародних стандартів протимінної діяльності ІMAS.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37