Коштовний скарб українського народу.

18 квітня 2018 року Волноваха вітала всіх прихильників вокального співу. Цього року районний фестиваль пісні «Пісенний зорепад» гостинно зустрічав учасників вже 18 рік поспіль. У залі районного Центру культури і дозвілля юні обдаруваня зібрались аби подарувати свій співочий талант глядачеві. 

Продовжити

Презентовано проект "Волноваський світовид".

19 квітня 2018 року у великій залі засідань Волноваської райдержадміністрації, начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Конарєвою Яною Володимирівною було презентовано проект «Волноваський світовид», який розроблено в рамках створення Єдиного культурного простору Донецької області. 
Мета проекту – створення належних умов для інформаційних, науково-дослідницьких і освітніх засад з метою подальшого розвитку української національної культури, історичної спадщини рідного краю, збереження та відродження національного культурного надбання Донеччини. Термін реалізації проекту 3 роки. Основні завдання проекту:

Продовжити

Особам з інвалідністю - особлива увага.

Одним з основних завдань, яке стоїть перед фахівцями Волноваського районного центру зайнятості - є надання кваліфікованих послуг особам з інвалідністю.
З метою ознайомлення цієї категорії безробітних з перспективами зайнятості, додатковими гарантіями працевлаштування та соціальними послугами, які надає служба зайнятості, інформування про зміни в законодавстві, 18 квітня було проведено «День відкритих дверей для осіб з інвалідністю» у приміщенні Волноваського районного центру зайнятості. Відкриваючи захід, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення центру зайнятості Тетяна Хорошок зауважила, що оскільки для осіб з інвалідністю сфера професійного вибору обмежена, вони потребують більшої підтримки в пошуку роботи та професійної орієнтації. Розповіла про проблемні питання працевлаштування осіб з інвалідністю: невідповідність професій, які вони вже мають, запропонованим вакансіям, недостатній рівень заробітної плати тощо.
У заході прийняли участь представники Управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації та Волноваського бюро правової допомоги Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Продовжити

Рейд «Сім’я»

Протягом тижня службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з соціальним педагогом/практичним психологом Волноваської ЗОШ №6 було проведено рейд «Сім’я»

Продовжити

Презентовано стратегію розвитку управління.

19 квітня 2018 року у великій залі засідань Волноваської райдержадміністрації, начальником управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації Близнюк Ольгою Миколаївною була викладена стратегія розвитку управління на 2018-2020 рр. Близнюк Ольга Миколаївна зазначила, що контингент отримувачів усіх видів послуг в управлінні значно збільшився в порівнянні з минулими роками, внаслідок чого збільшилось навантаження на працівників управління майже вдвічі. 

Продовжити

КПВВ «Новотроїцьке» відвідала робоча група.

18.04.2018 року на виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 14.02.2018 №207/5-18 «Про забезпечення сприятливих умов громадянам при перетинанні контрольних пунктів в`їзду-виїзду на території області», КПВВ «Новотроїцьке» відвідала робоча група. 

Продовжити

Ознайомлювальний візит консула Німеччини.

Вчора в рамках робочого візиту Генеральний консул д-р. Вольфганг Мьоссінгер відвідав с.Бердянське. В зустрічі взяв участь голова райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи, головний лікар КУОЗ «Воноваський центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрченко Євгенія Вікторівна та головний редактор районної суспільно-політичної газети «Наше слово» Лідія Євгеніївна Тараш, офіцери CIMIC м.Волноваха.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net