Апаратна нарада

11 листопада 2019 року у малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Сидоренко Ольги Людвігівни.

Продовжити

ВІДПРАЦЮВАЛИ НАПРЯМКИ ПОДАЛЬШОЇ СПІВПРАЦІ.

08 листопада в.о. голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко провела робочу нараду з представниками міжнародних гуманітарних організацій та благодійних фондів.
«Карітас», «Міжнародний Комітет Червоного Хреста», «АДРА», Данська рада у справах біженців, «Проліска», УВКБ ООН, «Право на захист», UNHCR, ACTED RICHED, ARCE NOVA -це ті організації які успішно реалізують власні проекти на території Волноваського району та оказують значну допомогу місцевому населенню надаючи гуманітарну, психологічну та правову допомогу.

Продовжити

ТРЕТІЙ УРОК ЗА МАТЕРІАЛАМИ ДЕРЖАВНОГО АРХІВУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

07 листопада 2019 року в рамках Регіонального культурно-просвітницького заходу «Донбас – це Україна», працівниками архівного відділу райдержадміністрації було проведено третій урок «Історія заселення території Донецької області» за матеріалами Державного архіву Донецької області та архівного відділу Волноваської райдержадміністрації. Захід відбувся у загальноосвітній школі № 3 міста Волноваха, за участю учнів 10 класу

Продовжити

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА.

У їхньому житті все навпаки. Вони працюють, коли всі відпочивають. Пишуть тексти, вірші і пісні, щось репетирують, адже їх професійних обов’язок – дарувати людям свято, нести духовність та нагадувати людям, що не хлібом єдиним живе кожен з нас…

Продовжити

ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ.

Під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Вервейко відбулось засідання організаційного комітету з відзначення державних свят та пам’ятних дат у Волноваському районі.

Продовжити

АПАРАТНА НАРАДА ПРИ КЕРІВНИКУ АПАРАТУ ВОЛНОВАСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ.

04 листопада 2019 року керівник апарату Волноваської райдержадміністрації Тетяна Вервейко провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.
В ході наради розглянуто питання:

Продовжити

Ольга Сидоренко з робочим візитом відвідала с.Миколаївку

Сьогодні в.о. голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко з робочим візитом відвідала с.Миколаївку, де поспілкувалась з військовослужбовцями стосовно нагальних проблем, які виникають під час служби. Обговорено процес розведення військ на окремих ділянках лінії бойового зіткнення, що має на меті збереження життя і здоров'я військовослужбовців ЗСУ та запобігти загрозам для мирного населення, яке проживає у прифронтовій зоні.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net