З турботою про найдорожче.

    30 вересня в День усиновлення голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко урочисто вручив ключі від автомобілів та будинків багатодітним родинам та ключі від квартир дітям-сиротам.

Продовжити

За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

    Станом на 30.09.2020 року у Волноваському районі з початку карантину зареєстровано 39 підтверджених випадків COVID-19. Перші випадки захворюваності почали реєструватися з травня 2020 р.

Продовжити

30 вересня – це не тільки день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Це й День усиновлення.

    Усиновлення як форма влаштування дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сьогоднішній день є пріоритетною формою виховання таких дітей. Адже, сімейне середовище – це саме те місце, яке найкраще сприяє формуванню повноцінної особистості та створює у дитини відчуття безпеки, довіри та любові.

Продовжити

За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

    Станом на 29.09.2020 року у Волноваському районі зареєстровано 39 підтверджених випадків COVID-19. Перші випадки захворюваності почали реєструватися з травня 2020 р. В травні зареєстровано – 2, червні – 3, липні – 0, серпні – 7, вересні – 27.
    Всього з початку карантину підтверджених випадків в розрізі населених пунктів району, а саме в смт. Володимирівка – 10 випадків, с. Микільське, с. Єгорівка, с. Валер’янівка та смт. Новотроїцьке – по 4 випадки, с. Свободне – 2, смт. Донське, с. Кам’янка, с. Бугас та с.Кирилівка – по 1 випадку. Один із випадків коронавірусної інфекції в вересні 2020 року смт. Донське закінчився летально. Одужало від пневмоній, спричинених коронавірусною інфекцією 4 особи.
    Не ставтеся до карантину легковажно.Його впровадили для розірвання ланцюга між тими, хто захворів, та здоровими з метою запобігання поширенню інфекції. Захистить себе та піклуйтеся про здоров’я своїх близьких.

Рейд «Крамниця»

    З метою попередження продажу дітям слабоалкогольних і спиртних напоїв, тютюнових виробів спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками поліції 25 вересня 2020 року в м. Волноваха проведений рейд по торгових точках м. Волноваха. На одну торгову точку працівником поліції складений протокол за ст. 156 КУпАП. В кожній крамниці були в наявності таблички про заборону продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам до 18 років.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37