Школа материнства

Міцний зв'язок мами з малюком формується ще до його появи на світ. У перші тижні і місяці життя він стає ще міцнішим.  Важливу роль у  формуванні цього зв'язку є грудне вигодовування. Незважаючи на доступність молочної кухні та широкого асортименту дитячих сумішей, майбутні мами повинні знати, що ні одне, навіть саме збалансоване дитяче харчування, не замінить материнського молока. Відомо, що діти, які отримують грудне молоко з народження, рідше хворіють в перший рік життя, грудне молоко допомагає дитині уникнути багатьох захворювань, а також годування груддю приносить користь не тільки малюкові, але й матері.

Продовжити

Візит у сім’ї.

В існуючих нині соціально-економічних умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги. Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Продовжити

Відбулося комісійне обстеження будівлі механічного корпусу Великоанадольського лісового коледжу.

19.10.2017 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Такаджи відбулося комісійне обстеження будівлі механічного корпусу Великоанадольського лісового коледжу.

Продовжити

Відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС

19 жовтня 2017 року відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра ТАКАДЖИ за участю представників управлінь, відділів райдержадміністрації, 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, Волноваського відділу поліції ГУ Національної поліції у Донецькій області, КЗОЗ «Волноваська центральна лікарня», КУОЗ 

Продовжити

Кожна дитина мріє про родину!

«Мама», «тато» – ці слова більшість дітей кажуть своїм батькам щодня. Але є і такі діти, для котрих назвати когось мамою стає мрією, адже кожній дитині потрібна любляча родина!

Продовжити

Влаштування долі дитини-сироти…

Одним із напрямків  вирішення проблеми соціального сирітства в країні є створення інститутів сімейного влаштування дітей сиріт та дитячих будинків сімейного типу як альтернативних інтернатним закладам форм виховання.

Продовжити

Чергове засідання міжвідомчої робочої групи

18.10.2017р. під головуванням заступника голови райдержадміністрації Весьолкіної Аліси Олексіївни відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Волноваського району

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net