До відома суб’єктів господарювання!

Управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації доводить до Вашого відома, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2014 року № 1102 (зі змінами), Українським державним фондом підтримки фермерських господарств (далі – Укрдержфонд) оголошено про умови проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

   Прийом заявок і документів від фермерських господарств на участь у конкурсному відборі регіональної комісії Укрдержфонду будуть здійснювати з 18 липня до 16 серпня 2017 року (включно).

  Більш детальна інформація міститься на офіційному веб-сайті Укрдержфонду за посиланням: udf.gov.ua.

Проведення кущової наради.

20.07.2017 року у малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася виїзна нарада щодо реалізації проектів за пріоритетними напрямками з відновлення соціально-економічної та інженерно-транспортної інфраструктури 2017-2020 роках за участю заступника директора департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації Серняк Ольги Владленівни, заступника директора департаменту – начальника управління розвитку реального сектору економіки Жукової Дар’ї Валеріївни, представників Великоновосілківського, Нікольського, Мангушського районів,  м. Вугледар, керівників та структурних підрозділів Волноваської райдержадміністрації. На нараді були розглянуті попередньо узгоджені проекти по реалізації  до 2020 року.

20170720 122857

20170720 122926

Робоча нарада про результати роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року та завдання з підготовки до опалювального періоду 2017-2018.

     20.07.2017 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації  Дмитра Такаджи  відбулося виїзне засідання  робочої групи  з питань підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в опалювальний період 2017-2018 років.

Продовжити

Засідання колегії райдержадміністрації.

19.07.2017 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Засідання вів голова райдержадміністрації Баранник Олександр Леонідович. На колегію були запрошені: голова та заступник голови райради, начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад.

Продовжити

Данія налагоджує співпрацю з районами Донецької області.

IMG 0564

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні Рубен Мадсен  з робочим візитом відвідав Волноваський район. Голову дипломатичного відомства разом з його делегацією гостинно зустрічало керівництво району на чолі з головою райдержадміністрації Олександром БАРАННИКОМ, народним депутатом України Дмитром ЛУБІНЦЕМ, першим заступником голови райдержадміністрації Дмитром ТАКАДЖИ, заступником голови райдержадміністрації Алісою ВЕСЬОЛКІНОЮ, головою районної ради Валерієм ЛУБІНЦЕМ, заступником голови районної ради Сергієм ДЕМЧЕНКО.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net