Апаратна нарада при керівнику апарату Волноваської райдержадміністрації

22 січня 2018 року керівник апарату Волноваської райдержадміністрації Вервейко Т.А. провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.

В ході наради розглянуто питання:

 1. Про упорядкування структури апарату райдержадміністрації.
 2. Про підготовку та проведення семінарів-навчання з головами  та секретарями місцевих рад району.
 3. Про підготовку та проведення засідання комісії з питань звернення громадян.
 4. Про підготовку та проведення засідання колегії райдержадміністрації.
 5. Про підготовку та проведення виїзних прийомів громадян.
 6. Про підготовку та проведення державних та професійних свят в районі.
 7. Про постійне поповнення веб-сайтів райдержадміністрації і облдержадміністрації, тощо.

В ході наради керівники структурних підрозділів апарату райдержадміністрації звітували про проведену роботу за минулий тиждень та отримали відповідні доручення на поточний тиждень.

Відбулася апаратна нарада

22 січня 2018 року в малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом в.о.голови райдержадміністрації Такаджи Дмитра Антоновича, за участю заступника голови райдержадміністрації Весьолкіної Аліси Олексіївни, керівника апарату райдержадміністрації Вервейко Тетяни Анатоліївни, голови районної ради Лубінця Валерія Дмитровича,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, підприємств, установ Волноваського району та представника районної газети «Наше слово».

Продовжити

Пряма лінія з населенням

19 січня 2018 року був проведений телефонний зв'язок з населенням «Пряма лінія» в.о. голови райдержадміністрації Дмитром Такаджи. На «Пряму лінію» до Дмитра Антоновича зателефонувало 2 громадянина.

Громадянами були порушені питання про надання разової матеріальної допомоги пенсіонерам, у яких пенсія нижче 2000 грн., відновлення водонапірної вежі, газифікація за рахунок держави сіл району, пільговий проїзд в автобусі та пільги для ветерані праці. В ході спілкування з громадянами Дмитро Антонович уважно вислухав питання, надав роз’яснення з рекомендаціями згідно чинного законодавства

Водохрещення Господнє - одне із дванадцяти головних християнських свят. Воно завершує низку Різдвяних святок. Головним символом свята Водохрещення є вода.

Сьогодні у Волноваському районі проведено низку заходів з нагоди релігійного свята Хрещення Господнєго. Керівництво райдержадміністрації, районної ради, міської ради, представники духовенства, військові, мешканці міста взяли участь у заході щодо Водохрещення Господнєго в м.Волноваха. На свято завітали поважні гості з Волині. Протоієрей Макарій української православної церкви Київського патріархату Донецької єпархії освятив ополонку та присутніх мешканців громади. Святкового настрою додали заходу виступи представників творчого центру молоді м.Волноваха.

Продовжити

Величний день в історії України

22 січня – величний день в історії України. 1919 року на Софіївській площі у Києві був проголошений Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. 

Продовжити

Донецький РЦОЯО запрошує до співпраці громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання

З 23 січня 2018 року розпочинається реєстрація громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання. Запрошуються представники громадських організацій

Продовжити

 • Ban Pr
 • Ban Urad
 • Ban Vr
 • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net