Виїзний прийом громадян

19 червня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Безуглий провів виїзний прийом громадян у Благодатненській селищній раді. 
У виїзному прийомі взяли участь: начальник об’єднаного управління пенсійного фонду України у Волноваському районі Донецької області Наталя Близнюк, начальник відділу звернень громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Заіченко, начальник Волноваського відділу поліції Олександр Коломієць, помічник народного депутата Дмитра Лубінця, головний спеціаліст відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Ольга Котляр, голова Благодатненської селищної ради Сергій Жамбровський. 

Продовжити

Виїзне засідання обласної міжвідомчої комісії

18 червня 2018 року голова райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи та заступник голови райдержадміністрації Ольга Людвігівна Сидоренко взяли участь у виїзному засіданні обласної міжвідомчої комісії з питань готовності та вводу в експлуатацію ДЗОВ ім. Кості Бабіна.

Продовжити

Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників»

Відповідно до Указів Президента України від 12 червня 2015 року № 334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», пункту 5 Плану дій щодо реалізації Стратегії національно- патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року № 743 та календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2018 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 15 березня 2018 року № 1126, Міністерство молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу»

Продовжити

Поважний ювілей

Цими вихідними свій поважний ювілей, 90-річчя, святкувала чудова людина, вчитель з великої літери, Почесний краєзнавець Донеччини - Надія Петрівна ДОРОГА. Вона народилась 17 червня 1928 року в селищі Благодатне.

Продовжити

Особистий прийом громадян

18.06.2018 року був проведений особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Дмитром Такаджи. На прийом до голови райдержадміністрації звернулося 2 громадянина з приводу забезпечення дровами та питання відсутності водопостачання.

IMG 20180618 102949

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net