Перший електронний експерт з питання надання консультацій щодо дотримання Закону України «Про запобігання корупції».

Національне агенство з питань запобігання корупції представило першого електронного експерта з конфлікту інтересів - ДоброЧесноБот, версія 1.0. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.
ДоброЧесноБот допоможе суб’єктам Закону України "Про запобігання корупції" отримати оперативну відповідь на питання, що їх турбують, та оптимізувати роботу.
Завдання ДоброЧесноБота – допомогти обом сторонам процесу:

Продовжити

Послуги центру зайнятості для працівників, що підлягають вивільненню.

З метою надання комплексу спеціальних послуг у ситуації запланованого вивільнення працівників у зв’язку з реорганізацією Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, 11 грудня 2017 року у Волноваському районному центрі зайнятості проведено превентивний захід для працівників, що підлягають вивільненню Донецького міського у Пролетарському районі, Старобешівського та Волноваського відділень. 

Продовжити

«Олекса Тихий – символ українського Донбасу»

У Волноваському районному Центрі культури і дозвілля відбулося відкриття пересувної виставки «Олекса Тихий – символ українського Донбасу». Ця виставка присвячена життєвому шляху нашого видатного земляка - талановитого публіциста і педагога-новатора, послідовного правозахисника, члена Української Гельсінської групи Олексія Івановича Тихого. 

Продовжити

Проведений спільний рейд

12.12.2017 року проведений спільний рейд «Сім’я» в с. Чермалик, головним спеціалістом служби у справах дітей Некипілою Т.О. та директором ВРЦСССДМ Сечинною В.М. в сім’ю, які потребують сторонньої допомоги та в сім’ї опікунів. Порушень прав дітей не виявлено. 

Продовжити

Апаратна нарада при керівнику апарату Волноваської райдержадміністрації

11 грудня 2017 року керівник апарату Волноваської райдержадміністрації Вервейко Т.А. провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.

В ході наради розглянуто питання:

  1. Про підготовку та проведення засідання колегії райдержадміністрації.
  2. Про планування роботи структурних підрозділів апарату райдержадміністрації на 2018 рік.
  3. Про внесення змін до складу дорадчих органів, утворених при райдержадміністрації.
  4. Про підготовку та проведення семінару-навчання з державними службовцями райдержадміністрації.
  5. Про підготовку та проведення державних та професійних свят в районі.
  6. Про постійне поповнення веб-сайтів райдержадміністрації і облдержадміністрації, тощо.

В ході наради керівники структурних підрозділів апарату райдержадміністрації звітували про проведену роботу за минулий тиждень та отримали відповідні доручення на поточний тиждень.

Відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації

11 грудня 2017 року в малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Баранника Олександра Леонідовича, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Такаджи Дмитра Антоновича, заступника голови райдержадміністрації Весьолкіної Аліси Олексіївни, керівника апарату райдержадміністрації Вервейко Тетяни Анатоліївни, голови районної ради Лубінця Валерія Дмитровича, радника голови райдержадміністрації Кирноса Миколи Івановича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, підприємств, установ Волноваського району та представника районної газети «Наше слово».

Продовжити

Відбулась презентація неурядової організації ACTED

8 грудня в малій залі райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Антоновича Такаджи відбулась презентація неурядової організації ACTED, яка працює майже в 40 країнах світу.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net