Волноваська районна лікарня №1 відзначила 50-річний ювілей.

23 лютого свій 50-річний ювілей відсвяткувала Волноваська районна лікарня №1. Це не просто ювілей- це час самовідданої праці людей, які присвятили себе медицині. Саме цього дня в далекому 1968 році була відкрита об’єднана лікарня на 185 ліжок та поліклініка на 500 відвідувачів.

Продовжити

Шановні працівники комунального лікувально-профілактичного закладу «Волноваська районна лікарня №1»!

Прийміть найщиріші вітання від імені Волноваської районної державної адміністрації з нагоди 50 - річного ювілею закладу.
Це не просто ювілей, в якому вмістилася ціла епоха - це час самовідданої праці людей, які присвятили себе медицині.
Те, що ви є хранителями людського життя – не гучні слова. В усі часи ваша напружена праця була і залишається найнеобхіднішою і найповажнішою, бо здоров’я – це не лише благо та щастя, це найбільший скарб кожної людини.

Продовжити

Служба у справах дітей

Згідно річного плану роботи служби у справах дітей Волноваської райдержадміністрації здійснена перевірка виховної роботи Єгоровської ЗОШ з питань соціального захисту дітей, попередження правопорушень, бродяжництва, бездоглядності, насильства щодо дітей в сім’ї та поза нею, негативних звичок серед дітей, пропусків занять без поважних причин, виконання ст.35 Закону України «Про освіту» в частині отримання середньої освіти дітьми.

Продовжити

Засідання колегії райдержадміністрації.

21.02.2018 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На колегію були запрошені начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Продовжити

Відбувся семінар-нарада

21 лютого 2018 року у великій залі засідань Волноваської райдержадміністрації об 11.00 годині під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації ВЕРВЕЙКО Тетяни Анатоліївни відбувся семінар-нарада з головами місцевих рад району.

Продовжити

Про відзначення Міжнародного дня рідної мови.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови, з метою зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідації спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв у закладах освіти Волноваського району проведено низку заходів: виставки, семінари, відкриті уроки, віртуальні подорожі, музичні та театралізовані вистави.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net