МОЗ повідомляє:

‼️Максим Степанов: 3 квітня в регіони буде відправлено понад 2 тис. упаковок “Плаквенілу”, який використовується при лікуванні коронавірусу

“В нас уже готовий відповідний розподіл. Нам передали 3 тис. упаковок препарату. 2250 будуть відправлені в регіони, а 750 залишаються в Києві - для швидкого реагування. Завтра буде фізично підписано договір з “УкрМедПостач”, і вже завтра ліки поїдуть в області”, - заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі політичного ток-шоу “Право на владу” 2 квітня.

Наголошуємо, наразі не існує ліків від коронавірусної хвороби COVID-19, пацієнтам надається симптоматичне лікування. Зокрема, «Плаквеніл» застосовують при важких та вкрай важких формах коронавірусної хвороби. Препарат не рекомендовано купувати в аптеках без рецепта лікаря. Самолікування може бути небезпечним для здоров’я людей.

 
 
 
 

До уваги мешканців району!

Як вже повідомлялось раніше, у Маріупольську міську лікарню #4 для уточнення діагнозу та лікування була госпіталізована дитина з м. Волноваха. Стан дитини задовільний. Сьогодні отримали результат першого ПЛР-дослідження. І, на щастя, він негативний.
Бажаємо здоров'я та найшвидшого одужання дитині, а її родині терпіння!
І в черговий раз наголошуємо: не поширюйте непідтверджені дані та довіряйте лише офіційним джерелам інформації! Ставтеся з розумінням до тимчасових обмежувальних заходів. Бережіть себе і своїх близьких!

МОЗ повідомляє:

Степанов: Медичні працівники швидкої допомоги включені до переліку медичних спеціальностей, яким буде збільшено оклади втричі

Фельдшери та водії швидкої, так само, як і лікарі, отримають відповідні надбавки.

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“У списку спеціальностей є зокрема і всі посади «екстренки» – в пункті про лікарів інших спеціальностей, що зайняті лікуванням лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Однак виникло непорозуміння – мені надійшло чимало повідомлень, нібито ані фельдшерів, ані водіїв швидкої там немає, бо ж не прописано окремо. Ця інформація не відповідає дійсності. Весь цей перелік є, але щоб уникнути непорозумінь, до наказу внесуть коригування та пропишуть це окремо. Інформація з‘явиться протягом дня на сайті МОЗ. Там будуть перераховані абсолютно всі категорії, окремо”, - сказав Максим Степанов, додавши, що захист лікарів є пріоритетом, і держава буде приділяти підвищену увагу до умов, в яких працюють українські лікарі.

 
 

За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV.

Оперативна інформація щодо ситуації з коронавірусом у Волноваському районі:
Станом на 02.04.2020 року медичними працівниками перевірно 77 осіб, які прибули до району з епідемічно небезпечних країн, та інших регіонів. З них вже 32 громадянина пройшли карантинні обмеження та період самоізоляції. На теперішній час на карантині та самоізоляції знаходяться 45 осіб.
Волноваське районне управління ГУ Держпролспоживслужби, органи місцевого самоврядування, комунальні служби, з метою запобігання поширення вірусу здійснюють дезінфекцію адміністративних приміщень, закладів громадського призначення та житлових будинків. Дезінфекцію необхідно проводити скрізь, де здійснює свою діяльність людина.
Підтримка належного санітарно-епідеміологічного режиму реалізується, в тому числі, за допомогою застосування різних хімічних препаратів – дезінфектантів.
На території району працюють мобільні робочі групи за участю працівників Волноваського районного ГУ Держпродспоживслужби, Волноваської міськрайонної філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр» та Волноваського відділення ГУНП в Донецькій області, котрі перевіряють стан дотримання карантинних обмежень у закладах торгівлі, громадського харчування, на підприємствах та інших установах.

МОЗ повідомляє:

Під час карантину потурбуйтеся про здоров’я найрідніших. Залиште обійми та поцілунки на потім.

Пам’ятайте: є ще десятки способів висловити свої почуття.

Спілкуйтеся безпечно!

Засідання атестаційної комісії.

01 квітня 2020 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти УОСМС Волноваської райдержадміністрації під головуванням Наталі Прокопової, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Сидоренко.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37