Кращий вибір професії – це усвідомлений вибір!

Знайти своє покликання – джерело щастя.
Одним із пріоритетних напрямків роботи фахівців Волноваського районного центру зайнятості є робота з учнівською молоддю. Тому 19 березня, у Кирилівському НВК, фахівцями центру було проведено профорієнтаційний урок за темою «Професії майбутнього» з учнями 8 – 11 класів. Мета такої роботи – інформування учнів про світ професій, ситуацію на ринку праці та допомога у професійному самовизначенні. 

Продовжити

Розчаровані українці повертаються на Батьківщину

Останній часом спостерігається тенденція повернення до України її громадян, які шукали кращого життя на території суміжних держав, зокрема Російської Федерації.

Відомо, що нашим громадянам, які виїхали на заробітки до РФ, російські лобісти пропонують участь у «Програмі з надання сприяння переселенню в Російську Федерацію співвітчизників, які мешкають за кордоном».

Продовжити

Апаратна нарада при голові райдержадміністрації.

19 березня 2018 року у великій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Такаджи Дмитра Антоновича за участю керівника апарату райдержадміністрації Вервейко Тетяни Анатоліївни, голови районної ради Лубінця Валерія Дмитровича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, установ, підприємств Волноваського району та представника районної газети «Наше слово».

Продовжити

«Життя заради дітей»

З метою підвищення виховного потенціалу прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів/піклувальників, Волноваський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, на базі Волноваської центральної бібліотеки, провів захід на тему «Життя заради дітей» в якому прийняли участь управління соціального захисту населення, акушер-гінеколога Волноваської ЦРЛ, мобільна бригада соціально-психологічної допомоги. 

Продовжити

До уваги мешканців району!

           23 березня 2018 року з 10:00 до 12:00 у приміщенні районного центру культури та дозвілля (м. Волноваха, вул. Центральна,94) планується проведення спільного виїзного прийому громадян за участю директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Баранника Олександра Леонідовича, керівників підпорядкованих підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств житлово-комунального господарства району.                       

           Попередній запис проводиться у каб. 113 (м. Волноваха, вул. 1 Травня,1) та за телефоном 4-29-72.

Напередодні Дня працівників податкової та митної справи України

16 березня 2018 року, у Волноваському РЦКД відбулася святкова програма «Опора Держави». З професійним святом, гостей заходу привітали щирими побажаннями голова Волноваської районної державної адміністрації Дмитро Антонович Такаджи,

Продовжити

«Я маю право!»

З метою сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя та у зв’язку з проведенням на території Волноваського району заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» в.о. начальника юридичного відділу Волноваської райдержадміністрації Ягуповою О.К. було забезпечено участь в проведені заходу серед студентів професійно-технічного училища м.Волноваха з питання «Мої права та обов’язкі».

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net