Засідання організаційного комітету.

   19 липня перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко провела засідання організаційного комітету з проведення всеукраїнського етнічного фестивалю грецької культури «Мега Йорти-2019» який відбудеться у Волновасі 14 вересня.
Спільно з головою районного грецького товариства «Ілліос» Яковом Ченгарем відпрацювали робочий сценарій заходу, визначили проблемні питання та шляхи їх усунення. Підготовча робота наразі триває.

Засідання комісії з питань призначення (відновлення, припинення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

18.07.2019 року відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення, припинення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, голови комісії Ольги Сидоренко.

Продовжити

Робоча нарада за участю голови ЕПК.

Відповідно до плану організаційних заходів державного архіву Донецької області на 2019 рік 16 -17 липня 2019 року проведено комплексну перевірку в архівному відділі Волноваської райдержадміністрації. 
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Людвігівни Сидоренко 17 липня 2019 року о 10.00 год в малій залі засідань проведено робочу нараду за участю голови ЕПК (експертно - перевірної комісії) Державного архіву Донецької області Широбокової Людмили Іванівни та Василенко Інни Вікторівни - начальника відділу організації та координації архівної справи Державного архіву Донецької області, з метою отримання методичної допомоги з організації роботи експертної комісії архівного відділу Волноваської райдержадміністрації та експертних комісій організацій, установ в зоні комплектування архівного відділу з питань підготовки виїзного ЕПК Державного архіву Донецької області в жовтні 2019 року. В ході наради розглянуті актуальні питання ведення діловодства та архівної справи, надано роз’яснення з науково-технічного опрацювання документів, складання описів справ та актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ.

Списки виборців передано.

18 липня 2019 року до великої зали засідань Волноваської районної ради запрошено представників 54 дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць Волноваського району, де проходить виборчий процес, з метою отримання списків виборців для проведення голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Продовжити

Про проведення обстеження проектів-переможців.

    12.07.2019 року та 16.07.2019 року департаментом економіки облдержадміністрації спільно з членами конкурсної комісії з відбору проектів, заступником начальника управління - начальником відділу розвитку інвестиційної діяльності та підприємництва управління економіки райдержадміністрації – Власенко Мариною Сергіївною, головним спеціалістом відділу розвитку інвестиційної діяльності та підприємництва управління економіки райдержадміністрації – Знаменською Оленою Валеріївною та представниками бізнесу м.Покровськ було проведено обстеження окремих суб’єктів малого підприємництва з метою проведення моніторингу реалізації проектів переможців конкурсних відборів в рамках програми надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва, у яких під час реалізації проектів виникли проблемні питання в частині документального підтвердження власного внеску щодо неможливості надання до облдержадміністрації згідно умов угод підтверджуючих документів про закупівлю товарів,

Продовжити

Про збір ранніх зернових та зернобобових культур.

У всіх категоріях господарств Волноваського району триває збирання ранніх зернових та зернобобових культур.
За оперативними даними, станом на 17.07.2019 року, ранні зернові та зернобобові культури зібрано на площі 44,8 тис. га або (80,5% до прогнозу), валовий збір у початково-оприбуткованій вазі складає 138,8 тис. тонн при урожайності 31,0 ц/га, в тому числі:

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net