Засідання колегії райдержадміністрації.

18.07.2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Такаджи Дмитра Антоновича відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На колегію були запрошені голова та заступник голови районної ради, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники закладів освіти району, представник прокуратури.
На засіданні були розглянуті такі питання:
1 Про стан виконання Волноваським районним відділом ДВС ГТУЮ у Донецькій області виконавчих документів за рішеннями про стягнення коштів на користь держави в інтересах управління Пенсійного фонду України у Волноваському районі Донецької області (за підсумками І півріччя 2018 року)..
ДОПОВІДАЛА: Близнюк Н.П. – начальник Волноваського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області.
2. Про стан виконавської дисципліни, ведення діловодства та організації контролю в структурних підрозділах райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування за І півріччя 2018 року.
ДОПОВІДАЛА: Беспалько С.В. – начальник відділу діловодства та контролю райдержадміністрації. 
В ході обговорення питань доповідачами була надана інформація із зазначених. За підсумками розгляду питань були враховані зауваження та надані відповідні доручення.

Робочій візит голови райдержадміністрації до Донської селищної ради.

17 липня голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи спільно з помічником народного депутата України Дмитра Лубінця Лілією Макаренко здійснили робочу поїздку до смт. Донське.
Під час спілкування з активістами селищної ради голова райдержадміністрації розповів про основні напрямки соціально-економічного розвитку Волноваського району. Здобутки 2017 року та плани на 2018 рік. Врахували думку громадськості з нагальних питань розвитку їх населеного пункту.
На сьогодні, для ремонту та будівництва інфраструктурних об’єктів можливим є поєднання різних рівнів бюджету: державного, районного, місцевого, з урахуванням виділених коштів від підприємств та залучених коштів народним депутатом України Дмитром Лубінцем.
Також голова райдержадміністрації провів нараду з директором філії ДУ«НІОХІМ» Євгеном Щасливцем з організаційних питань підготовки до опалювального сезону 2018-2019 року та оглянув стан спортивного стадіону «Іллічівець-2».

Перезентація діяльності Валер’янівської та Новоандріївської сільських рад.

Сьогодні у великій залі засідань голова райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи спільно з головою районної ради Валерієм Дмитровичем Лубінцем заслухали звіт про діяльність Валер’янівської та Новоандріївської сільських рад.
Голови зазначених місцевих рад презентували результати діяльності в напрямку виконання делегованих повноважень. Проаналізовано стан проведеної роботи, виконані завдання та їх результати, використання коштів районного та місцевого бюджетів та інші питання щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Тренінг з проектного менеджменту «Змінюй світ сьогодні».

16 липня 2018 року на базі Волноваського районного будинку дитячої та юнацької творчості за підримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністації відбувся тренінг з проектного менеджменту «Змінюй світ сьогодні», що проводиться у рамках конкурсу малих грантів «Молода енергія громад». Організаторами тренінгу виступили громадська організація «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» за фінансової підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу.
Учасниками тренінгу були молоді люди віком від 14 до 19 років з Волноваського та Мар’їнського районів і м. Маріуполя.
Метою тренінгу є надання молодим людям знань з основ проектного менеджменту, розвиток навичок створення власних проектів, актуалізація інформації щодо шляхів та засобів активізації підлітків та молоді у територіальній громаді.
Учасники тренінгу отримали необхідний базовий рівень знань з основ проектного менеджменту, були поінформовані про механізми налагодження соціальних зв'язків між молодими людьми та представниками влади у громаді, отримали можливість створити власний проект, спрямований на залучення підлітків та молоді до прийняття рішень у громаді. По завершенню учасники отримали сертифікат про проходження інформаційного тренінгу «Змінюй світ сьогодні» проекту «Молода енергія громад».

Робочій візит до КЛПУ "Волноваська стоматологічна поліклініка"

Сьогодні голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи спільно з народним депутатом України Дмитром Лубінцем, головою районної ради Валерієм Лубінцем та заступником голови райдержадміністрації Ольгою Сидоренко з робочим візитом відвідали стоматологічну поліклініку, де оглянули стан виконання ремонтних робіт. 
Відповідно до програми надання стоматологічної допомоги у Волноваському районі на 2018 рік, у другому кварталі поточного року було виконано поточний ремонт будівлі КЛРУ «Волноваська стоматологічна поліклініка» (демонтаж, монтаж дверей та вікон, ремонт приміщення зубо-технічного відділення, реєстратури, фоє та гардеробу) на суму 558,498 тис.грн та придбано 3 стоматологічні установки на суму 436,524 тис.грн. Додатково було придбано для зуботехнічної лабораторії обладнання на загальну суму 122,0 тис.грн за рахунок власних надходжень.
Наразі в медичному закладі активно впроваджується пілотний проект «Телемедицина». Під час візиту посадовці визначили стан використання комп'ютерних і телекомунікаційних технологій для обміну медичною інформацією. Всі виявлені недоліки в роботі програми оперативно надсилаються розробнику, який їх негайно усуває. 
На сьогодні пілотний проект «Телемедицина» поетапно впроваджується майже у всіх лікувальних закладах Волноваського району та працює в тестовому режимі.

 

«Хто добре діагностує-той добре лікує!»

Відтепер мешканці району зможуть проходити якісну рентгендіагностику у Волноваській центральній районній лікарні. Там сьогодні урочисто відкрили новий рентген-кабінет з сучасним обладнанням. Участь в урочистому відкритті взяв народний депутат України Дмитро Лубінець, голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи, голова районної ради Валерій Лубінець, представник департаменту охорони здоров’я ОДА Марина Корнеєва, заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко та ін.
Нова діагностична установка дозволить робити якісні рентген знімки при незначному рентгенівському навантаженні та відповідає усім необхідним вимогам. Вона має не лише якісно діагностувати захворювання, але й забезпечувати безперешкодні щорічні профогляди.
Аби новий рентген-кабінет відповідав необхідним вимогам, його будували з винятково радіаційно-захисних матеріалів. Попередньо подбали і про нове обладнання. Так, щоб воно добре та довго функціонувало – йому створили спеціально необхідні температурні параметри. Для цього була налагоджена система вентиляції та опалення. Подбали і про безпеку медперсоналу: облаштовано окремий кабінет для лікаря-рентгенолога .
Новий сучасний рентген-кабінет дасть змогу проходити обстеження швидко, якісно та зручно.

Керівник апарату райдержадміністрації провела апаратну нараду.

Апаратна нарада при керівнику апарату 
Волноваської райдержадміністрації.
16 липня 2018 року керівник апарату Волноваської райдержадміністрації Вервейко Тетяна Анатоліївна провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.
В ході наради розглянуто наступні питання: 
1. Про підготовку та проведення засідання колегії райдержадміністрації.
2. Про організацію проведення заслуховувань голів місцевих рад району щодо подальшої їх діяльності та перспектив розвитку селища, села в найближчі роки.
3. Про організацію проведення робочих поїздок голови райдержадміністрації до місцевих рад району.
4. Про організацію та проведення організаційного комітету з питань підготовки та відзначення професійних, державних свят та пам’ятних дат в районі.
5. Про участь у громадському слуханні з питання реконструкції центрального скверу міста за участю керівників підприємств, організацій, установ міста, управлінь, відділів та служб райдержадміністрації.
6. Про постійне поповнення веб-сайтів райдержадміністрації і облдержадміністрації, тощо.
На нараді з керівниками структурних підрозділів апарату райдержадміністрації було проаналізовано роботу за минулий тиждень та заплановано заходи на поточний тиждень

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net