День білої стрічки.

25 листопада — День білої стрічки, яка символізує боротьбу проти насильства щодо дівчат і жінок. Цей день відкриває Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства». З метою обізнаності учнів у Волноваській загальноосвітній школі № 7 пройшов інформаційно-просвітницький захід, спрямований на профілактику та попередження гендерно зумовленого насильства.

Продовжити

Карантин і домашнє насилля: куди звернутися за допомогою.

   Пандемія COVID-19 поглибила низку соціально-економічних викликів у нашому суспільстві. Запроваджені Урядом для уповільнення поширення захворювання обмеження сприяли соціальній ізоляції людей та посилили іншу серйозну проблему — домашнє насильство.

Продовжити

Засідання сесії районної ради.

  26 листопада відбулось останнє позачергове засідання 36-ї сесії Волноваської районної ради 7 скликання. Участь у засіданні взяв голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко, перший заступник голови РДА Олександр Безуглий та заступник голови РДА Ольга Сидоренко.
Відповідно до порядку денного на розгляд депутатів винесено 34 питання.

Продовжити

За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

Станом на 26.11.2020 року по Волноваському районі зареєстровано 466 підтверджених випадків COVID-19, з них медпрацівників – 30.
В травні зареєстровано – 2, червні – 3, липні – 0, серпні – 7, вересні – 28, жовтень – 108, листопад – 318 випадків.

Продовжити

Ярмарок вакансій для людей з інвалідністю.

Сьогодні в рамках загальнообласної декади зайнятості для людей з інвалідністю у Волноваському районному центрі зайнятості в режимі онлайн пройшов Ярмарок вакансій.
Відкриваючи захід, директор центру зайнятості Юрій Кучеренко зазначив, що держава піклується про людей з інвалідністю, надає їм додаткові соціальні гарантії, а працевлаштування осіб з інвалідністю завжди є пріоритетним напрямком діяльності центру зайнятості.

Продовжити

«Мій улюблений світ-без насильства!».

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.

Продовжити

Оглянули стан будівельних робіт.

  Заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко спільно з начальником управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталею Прокоповою та начальником відділу капітального будівництва при райдержадміністрації Володимиром Левітовим оглянули стан проведених робіт з будівництва футбольного міні-поля в с. Рибинське.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37