«Краще спортивне село»

Спортивна команда села Сонячне перемогла у районих змаганнях ,а потім і у облосних  змаганнях  «Краще спортивне село» .

У зв’язку з чим  20.09.2017р  команда села Сонячне разом з тренером Береговим Сергієм Івановичем, головою сільської ради Улитичем Олексіем Михайловичем та голової громадської організації ФСТ «Колос» Волноваського району Кривцовим Олегом Вікторовічем поїхала на всеукраїнські змагання у місто Ворохта (Буковель), представляти Донецьку область. Программа змагань включає: змагання  з волейболу, перетягування канату, шашок, шахів .В змаганнях приймуть участь збірні команди усіх  областей  України. 

Продовжити

Засідання організаційного комітету.

Сьогодні в малій залі Волноваської райдержадміністрації відбулось засідання оргкомітету з відзначення державних, професійних свят та пам’ятних дат у Волноваському районі.
Вела засідання-заступник голови райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА.
В ході наради відповідно до порядку денного розглянуті питання про проведення субрегіонального форуму «Об’єднання територіальних громад", про відзначення Дня ветерана та Дня людини похилого віку, Дня працівників освіти, про заходи до Дня захисника України. Всім причетним надані доручення по організації масових заходів.

«Попереджений - означає озброєний»

Відсутність сексуального виховання в сім’ї змушує підростаюче покоління шукати відповіді на свої запитання в інтернеті або серед ровесників. Щоб запобігти отримання недостовірної або перекрученої інформації про статевих контактах, батьки повинні своєчасно проводити бесіди з дітьми на інтимні теми, але, як показує практика, не всі готові до такої розмови. Підлітки повинні бути інформовані про наслідки раннього сексу, контролювати свої імпульси і навчитися бути сексуально відповідальними молодими людьми. Обізнаність в таких делікатних питаннях  є  однією з головних зброй профілактики підліткової вагітності.

Для підвищення рівня статевої вихованості підлітків  22 вересня 2017 року у Новотроїцькій ЗОШ №2 Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  був проведений профілактичний захід з учнями 10-11 класів на теми  «Венеричні захворювання» та « Рання вагітність».

Метою заходу було ознайомити учнів із видами, шляхами передачі та методами боротьби з венеричними захворюваннями, передумовами та наслідками ранньої вагітності, соціалізація та формування особистості.

У ході заходу розглядалися питання причин і наслідків раннього статевого життя – на скільки дорослою повинна бути людина, щоб вступити в інтимні стосунки, чи  має яке-небудь значення для сексу вік,  його наслідки в соціальному житті. При обговоренні всіх цих моментів спеціалісти акцентували увагу учнів на те, що сексуальна близькість з іншою людиною – не гра і не ритуал переходу у доросле життя. Також було озвучено статистичні данні хворих на венеричні захворювання, кількості неповнолітніх вагітних та породіль в Україні та зокрема у м. Волноваха та Волноваському районі, наведено приклади з досвіду роботи про зламані долі молодих людей через необдумані дії та недбале ставлення до власного життя та здоров’я. 

Удосконалено порядок призначення населенню житлових субсидій.

Управління соціального захисту Волноваської райдержадміністрації повідомляє, що Кабінетом Міністрів України 18 серпня 2017 року прийнято постанову №609, якою внесено зміни до порядку надання житлових субсидій, що набрали чинності з 19.08.2017 (з дня опублікування), а саме:

– визначено розмір простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, яка враховується при визначення права на перепризначення субсидії на наступний період. 

Нагадаємо, що з 1 травня 2017 року впроваджена норма, згідно якої субсидія не перепризначається на наступний період при наявності простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. В такому випадку субсидія буде перепризначена у раз. погашення заборгованості або укладання договору реструктуризації боргу. Тобто, якщо раніше сума простроченої заборгованості була навіть менше 100 грн., субсидія на наступний термін не перепризначалась.

Внесеними змінами передбачено, що при перепризначенні субсидії на наступний період враховується прострочена понад два місяці заборгованість з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.).

– врегульовано питання виплати зекономлених сум субсидій сім’ям, у яких одержувач субсидії помер

З поточного року передбачено, що отримувачі субсидії, які економно споживали газ або електроенергію для опалення житла протягом опалювального періоду, і у яких станом на 1 травня була переплата за послугу, можуть отримати частину зекономленої субсидії в сумі, що не перевищує вартості 100 куб. метрів газу або 150 кВт·год електроенергії (по електроенергії – це 135 грн., по газу – близько 688 грн.).

Згідно внесених змін у разі смерті одержувача субсидій, зекономлені суми субсидії виплачуються одній з осіб, з урахуванням яких було призначено субсидію.

 – зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств для призначення житлових субсидій.

При розрахунку розміру субсидії на новий опалювальний сезон 2017/18 рр. – з 1 жовтня 2017 року будуть враховані доходи громадян за I та II квартал 2017 року, а на неопалювальний період – з 1 травня 2018 року – за III та IV квартал 2017 року.

Сім’ям, які вперше звернуться за призначенням субсидії враховується середньомісячний сукупний дохід за два квартали, що передують місяцю, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.

Крім того, внесеними змінами надано можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна та врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію, одній з осіб, з урахуванням яких було призначено субсидію, за заявою такої особи.

За роботою - на ярмарок «Крок до роботи»

В рамках загальнообласного ярмарку вакансій «Крок до роботи» 21 вересня  Волноваським районним центром зайнятості проведено ярмарок вакансій. Основною метою заходу є прискорення працевлаштування незайнятого населення та оперативне задоволення потреб роботодавців у робочій силі, орієнтація на отримання професій та спеціальностей, які мають попит на ринку праці району.

У заході взяли участь представники 10 підприємств району, серед яких ринкоутворюючі - ПРАТ «Новотроїцьке рудоуправління», ПАТ «Екопрод», ВВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбаса», ТОВ «ВКЗ».

Під час роботи Ярмарку пройшла презентація Волноваського професійно- технічного училища. Також представники Волноваського районного комісаріату запрошували на службу за контрактом до ЗСУ.

Учасниками ярмарки вакансій стали більше 250 осіб, з яких біля 170 безробітних. Відвідувачам було запропоновано більше 50 вакансій підприємств району, вакансії м. Маріуполь та близько розташованих міст. Середній рівень заробітної плати запропонованих вакансій склав близько 5000 грн.

Унікальністю заходу є те, що під час  його проведення, відвідувачі мали можливість безпосередньо від роботодавців отримати інформацію про умови та оплату праці, перспективи кар’єрного зростання, проходження стажування та презентувати себе роботодавцю.

Продовжити

«Разом заради миру»

Волноваська центральна районна бібліотека щорічно 21 вересня долучається до заходів, спрямованих на формування глибокого розуміння важливості миру. Цього року працівники бібліотеки відзначили цей важливий день не лише просвітницько-інформаційними заходами, а й підтримкою Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру», яку вже вшосте ініціює представництво ООН в Україні.

Разом з учнями 5-х класів Волноваської ЗОШ №3, офіцерами групи ЦВС «СІМІС» та військової комендатури ВСП працівники бібліотеки створили масову формацію у формі голуба на вулицях рідного міста. Відбувалося все це під музичний мікс відомих пісень про мир. По закінченню флешмобу діти роздавали перехожим флаєри з зображенням голуба та побажаннями миру.

Ця акція стала спільним втіленням мрії кожної людини про світ без війни, болю та страждань. Лише поважаючи один-одного, проявляючи людяність та об’єднуючи зусилля, ми зможемо досягти миру та безпеки.

Колегії райдержадміністрації

20.09.2017 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Засідання вів голова райдержадміністрації Баранник Олександр Леонідович. На колегію були запрошені: голова та заступник голови райради, начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники підприємств житлово-комунального господарства району, керівники лікувальних закладів району, голови місцевих рад.

На засіданні були розглянуті такі питання:

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net