Засідання сесії Діанівської сільської ради.

   06 серпня 2020 року голова Волноваської райдержадміністрації Олександр Капітоненко, заступник голови районної ради Сергій Демченко та начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Чернецька були присутні на засіданні сесії Діанівської сільської ради.

Продовжити

Оглянули хід проведення робіт з благоустрою.

   Голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко спільно з заступником голови райдержадміністрації Максимом Косматенком оглянули хід робіт з облаштування прилеглої території Волноваської ЗОШ №3. Управлінням житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля та управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації організовано роботи з благоустрою зазначеної території.

Продовжити

Засідання федерації футболу Волноваського району.

   04 серпня заступник голови райдержадміністрації, член виконкому федерації Ольга Сидоренко провела засідання федерації футболу Волноваського району. Відповідно до порядку денного розглянуто питання проведення чемпіонату Волноваського району з футболу 2020 року. Вирішено розпочати змагання з 09 серпня 2020 року. Було проведено жеребкування 1 туру чемпіонату. Представникам команд було надано доручення в термін до 08 серпня підготувати футбольні поля для проведення змагань.

 

Створено новий арт об’єкт.

  Завершено роботу над створенням муралу на стінах майбутнього літнього читального залу Волноваської центральної районної бібліотеки, що відкриється для відвідувачів у серпні цього року. Цей арт-об'єкт створила молода, але талановита художниця Ольга Сабадін разом з юними читачами бібліотеки. Ця визначна для нашого міста подія відбулася завдяки підтримці ПРО ООН в Україні та особистий участі асистента проекту соціальної згуртованості Євгену Кузнецову. І цей проєкт дійсно згуртував нас: дорослих і малих, талановитих і старанних, хлопчиків і дівчаток. Сім днів творчості, креативу та спілкування промайнули. Але, надихнувшись ідеями та талантом Ольги, отримавши нові знання та вміння, ми вирішили не зупинятися на цьому муралі – попереду нас очікують ще багато цікавих івентів.

Апаратна нарада.

    03 серпня 2020 року у малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Капітоненка.
     В ході апаратної наради Олександр Вікторович проінформував про соціально-політичну ситуацію в районі, про перспективи соціально-економічного розвитку району, вказав на проблемні питання в районі, підвів підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні.
     На апаратній нараді керівники підприємств житлово-комунального господарства доповіли по робот підприємств, зазначили проблемні питання та шляхи їх вирішення.
     Начальник управління освіти сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації доповіла про роботу управління в напрямку роботи по підготовки навчальних закладів району до нового навчального року, ремонту навчальних закладів та ін.
    В ході наради було порушено питання про проведення ремонту доріг на території району, про підготовку до роботи в новому опалювальному періоді, про підготовку навчальних закладів району до роботи у новому навчальному році, про початок роботи навчальних закладів району у новому навчальному році.
Обговорені питання, які впливають на соціальну та політичну ситуацію в районі; розглянуті важливі питання з життєдіяльності району.
     Також були розглянуті і інші питання, а саме:
про роботу підприємств житлово-комунального господарства району;
про ремонт навчальних закладів району;
про нове в законодавстві.
Заслухані звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, установ, підприємств району про виконання протокольних доручень, наданих на попередніх апаратних нарадах.
Обговорені питання, які впливають на життя району та мешканців району.
По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

Відкрито ще один дитячий садочок.

Новий дитячий садок гостинно відкрив свої двері для найменших жителів с.Діанівка. Урочисте відкриття дошкільного закладу відбулося 01 серпня.
Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Розділити радість з мешканцями та привітити їх з радісною подією завітав голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37