У ВОЛНОВАСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ТРИВАЄ РОБОТА ЩОДО ФОРМУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ.

10 грудня фахівці з профорієнтації завітали до студентів Великоанадольського лісотехнічного коледжу з метою інформуванняпро створення Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості.

Продовжити

РЕЙД "СІМ'Я".

06.12.2019 року проведений рейд «Сім’я». Головним спеціалістом служби у справах дітей Некипілою Т.О., соціальним педагогом Волноваської ЗОШ №6 Воробйовою О.О. та інспектором сектору превенції Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області Самокиш Г.О. відвідано сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах. З батьками проведені профілактичні бесіди щодо виконання батьківських обов’язків з утримання, виховання та розвитку дітей. З матір’ю дівчинки проведена бесіда щодо недопущення пропусків уроків без поважних причин. Всі батьки попереджені про відповідальність за ст. 184 КУпАП.

Продовжити

АПАРАТНА НАРАДА ПРИ КЕРІВНИКУ АПАРАТУ ВОЛНОВАСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ.

09 грудня 2019 року керівник апарату Волноваської райдержадміністрації Тетяна Вервейко провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.

Продовжити

ВШАНУВАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

07 грудня 2019 року відбулось вшанування переможців чемпіонату Волноваського району з футболу 2019 року. Із черговим чемпіонством ФК «Волноваха» привітала в.о. голови Волноваської райдержадміністрації Ольга Сидоренко.

Продовжити

НА ВАРТІ МИРУ ТА ВІТЧИЗНИ.

Збройні Сили України з честю стоять на сторожі територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Українська армія пройшла шлях від третьої за чисельністю армії Європи, до повністю розграбованої , зрадженої, і знову відродженої, обстріляної і обпаленої.

Продовжити

ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, ВОЇНИ, ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята – Дня Збройних Сил України. У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого та почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну та її суверенітет. Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, молодих солдатів та учасників АТО, які сьогодні стоять в строю на захисті нашої країни, усіх чоловіків, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї держави, адже захист кордонів рідної землі – це покликання та обов’язок справжніх патріотів своєї країни.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net