Апаратна нарада при керівнику апарату Волноваської райдержадміністрації

21 січня 2019 року керівник апарату Волноваської райдержадміністрації Тетяна Вервейко провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.

Продовжити

Акція «Схід і Захід –разом»!

Тепер, як ніколи, для збереження цілісності і незалежності України Схід і Захід мають бути разом. Ще одним кроком назустріч об’єднанню стало нещодавне підписання Угоди про співпрацю між Волноваською райдержадміністрацією та Дунаєвецькою ОТГ Хмельницької області, під документом свої підписи поставили перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко та міський голова Дунаєвецької ОТГ Веліна Заяць. Але сама Угода без дій є лише папером і, щоб такого не сталось заходи, зазначені в документі, необхідно виконувати. Це розуміють навіть діти обох віднедавна братніх районів єдиної України.

Продовжити

У Волноваській райдержадміністрації продовжується робота з питання вивчення тендерної документації при проведенні процедур публічних закупівель.

18.01.2019 року на черговому засіданні робочої групи в.о. завідувача сектору з питань запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Валерія Осіння презентувала присутнім «Положення про порядок підготовки, узгодження, планування та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня», яке буде затверджене протокольним рішенням та використовуватись в подальшій роботі. Членами робочої групи були внесені пропозиції, щодо внесення змін до викладеної інформації.

Продовжити

«А ще третє свято-святе Водохреще!»

Під такою назвою відбулось народне гуляння на центральній площі м.Волноваха, в рамках новорічно-різдвяних заходів. Творчі колективи Новотроїцького МБК щиро вітали присутніх та створювали позитивний настрій веселими концертними номерами. Холодним надвечіром гості мали змогу поласувати різноманітними смаколиками та гарячими напоями. 

Продовжити

Увага!

Відповідно до Указу Президента України від 17.01.2019 №12/2019 утворено військово-цивільну адміністрацію м.Волноваха.

Продовжити

Засідання районної міжвідомчої комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх.

Основним завданням державних структур та громадських організації є забезпечення зайнятості молоді, що є профілактикою бездоглядності та вчинення неповнолітніми неправомірних дій. 

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net