РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО ПАВЛОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

Голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко здійснив робочу поїздку до Павлопільської сільської ради. Спільно з головою ради Шапкіним Сергієм Віталійовичем обговорено найбільш наболілі питання життєдіяльності. Серед них: проблеми з водопостачанням, незадовільний стан автодоріг, відсутність дитячого садочку та нових робочих місць, тощо. Оглянуто стан об’єктів соціальної інфраструктури. Відвідано КПВВ «Гнутово», яке за добу перетинає 3500 осіб.

Продовжити

ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ З ВІДНОВЛЕННЯ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ.

За сприяння голови Волноваської райдержадміністрації Олександра Капітоненка, завдяки співпраці між ПРАТ «Новотроїцьке рудоуправління», відділом з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи Волноваської райдержадміністрації та з використанням техніки та особового складу, залученого до Операції об’єднаних сил, станом на 17.01.2020р. закінчено роботи з відновлення дорожнього покриття тимчасової дороги, що сполучує с.Новогригорівка та дорогу місцевого значення С051642 між с.Гранітне та с.Старогнатівка.
Відновлення транспортного сполучення до с.Новогригорівка значно покращує можливість місцевих мешканців у доступі до базових потреб, сприяє в наданні гуманітарної допомоги міжнародними та українськими організаціями, забезпечує проїзд шкільного автобусу, машин медичної допомоги, пожежних машин, а у разі загострення ситуації на даній ділянці лінії зіткнення - можливість для евакуації мешканців, що в цілому значно підвищує позитивний імідж Збройних сил України серед місцевого населення.
Дякуємо всім причетним!

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО КПВВ «НОВОТРОЇЦЬКЕ».

17 січня голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко відвідав з робочим візитом КПВВ «Новотроїцьке», в ході якого ознайомився з особливостями роботи КПВВ та проблемами, які виникають під час функціонування контрольного пункту.

Продовжити

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ У ЧЕРМАЛИЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ.

16 січня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко провів виїзний прийом громадян у Чермалицькій сільській раді.
В проведені виїзного прийому прийняли участь начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Марина Апаршина, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Заіченко, директор КНП «Волноваського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради» Костянтин Кандиба, головний спеціаліст відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Ольга Котляр, голова Чермалицької сільської ради Олена Табія.
В ході прийому були визначені проблемні питання та надані відповідні доручення для їх вирішення.
При проведенні прийому поступила низка життєвих питань:
- про розпаювання землі, яка знаходиться у власності ДП «Ілліч-Агро Донбас»;
- про транспортне сполучення с. Чермалик – м. Волноваха;
- про призначення субсидії;
- про незадовільну роботу лікаря Чермалицької амбулаторії;
- про забезпечення працівником газової служби;
- про влаштування до почтового відділення ще одного листоноші.
В ході виїзного прийому Олександр Вікторович ознайомився з роботою сільської ради та амбулаторії.
На всі порушені питання були надані обґрунтовані роз’яснення на місці та доручення відповідним органам вирішити порушені заявниками питання.

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ.

15.01.2020 року під головуванням голови райдержадміністрації Капітоненка Олександра Вікторовича відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На колегії були присутні запрошені- голова та заступник голови районної ради, помічник народного депутата України Д.Лубінця, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівник військово-цивільної адміністрації м.Волноваха, представники громадських організацій району, голови місцевих рад, керівники амбулаторій району та інші.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net