Засідання обласного комітету доступності людей з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення

Сьогодні в.о.голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко спільно з начальником управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Мариною Самсоненко та головою районною громадської організації «Союз організацій інвалідів України» Лідією Шамрай взяли участь в засіданні обласного комітету доступності людей з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Продовжити

Моніторинг стану підготовки до роботи в осінньо-зимових умовах 2018-2019 років

19 вересня 2018 року робочою групою під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Ольги Сидоренко проведено моніторинг стану підготовки до роботи в осінньо-зимових умовах 2018-2019 років Волноваського МКП «Міськкомунгосп» та Філії №5 ДП «Донецький облавтодор».

Продовжити

Засідання районної комісії ТЕБ та НС.

18 вересня 2018 року відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Ольги Сидоренко за участю представників управлінь, відділів райдержадміністрації, Волноваського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу», Волноваської міської ради, 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, Волноваського відділу поліції ГУ Національної поліції у Донецькій області.

Продовжити

Благодійною організацією АДРА відкрито ще два маршрути соціального транспорту у Волноваському районі.

Протягом минулих двох тижнів представниками благодійної організації «Адвентистське агентство допомоги та розвитку в Україні» (ADRA Ukraine) відкрито ще два маршрути соціального мобільного транспорту. Відтепер мешканці с.Пільне та ст.Південнодонбасська, які не мають нормального транспортного сполучення з м.Волноваха отримали змогу безкоштовно виїжджати до міста для вирішення власних справ. 

Продовжити

Участь в обласній нараді

Сьогодні в.о.голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко взяла участь в обласній нараді з питань стану реалізації в області субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа та субвенції з обласного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на умовах спів фінансування 50/50. 

Продовжити

Апаратна нарада при керівнику апарату Волноваської райдержадміністрації

17 вересня 2018 року керівник апарату Волноваської райдержадміністрації Тетяна Вервейко провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.

Продовжити

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net