УМОВИ конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Волноваського району (внутрішньорайонні маршрути)

15 травня 2018

 1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Волноваського району (внутрішньорайонні маршрути) (далі - Умови) розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (далі - Порядок) і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу.
 1. Ці Умови є обов’язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Волноваського району (внутрішньорайонні маршрути) та перевізників-претендентів.

Терміни в цих Умовах вживаються у значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

 1. Організатором конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Волноваського району (внутрішньорайонні маршрути) є Волноваська районна державна адміністрація.
 1. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Волноваського району (внутрішньорайонні маршрути), має відповідати таким критеріям:

         1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування (внутрішньорайонних маршрутах), згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованим Міністерством юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766, повинні бути задіяні автобуси категорії М2 класу А та В та (або) категорії М3 класу А, В та І, ІІ, ІІІ;

         2) транспортні засоби, що пропонуються перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту;

         3) на кожному об’єкту конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу транспортних засобів, пристосованих до перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та до 50 відсотків - з 01 січня 2020 року.

 1. Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок.
        6. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766.                        7. Перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Волноваського району (внутрішньорайонні маршрути) повинно здійснюватися згідно з державними соціальними нормативами у сфері транспортного обслуговування населення.           
 1. Перевізник, який здійснює перевезення пасажирів, зобов’язаний здійснювати пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до чинного законодавства користуються такими правами.
          9. Для участі у конкурсі перевізник - претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень, що визначені для обслуговування об’єкту конкурсу та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість резервних автобусів, яка становить 10 відсотків для виконання перевезень.             10. Транспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних транспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршрутів.             11. У разі відсутності у перевізників-претендентів автобусів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник - претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект -зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті у термін             до 5 років.             12. Не допускаються до участі у конкурсі перевізники-претенденти відповідно до статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункту 12 Порядку.             13. Об’єктами конкурсу визначаються приміські автобусні маршрути загального користування, що не виходять за межі території Волноваського району (внутрішньорайонні маршрути), які затверджуються розпорядженням голови Волноваської районної державної адміністрації.               
 1. Договір з переможцем конкурсу укладається на термін від трьох до п’ять років.
 1. Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності в нього автобусів, що відповідають Умовам конкурсу, укладається на один рік.
 1. Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах встановлюються додаткові умови щодо надання перевізником-претендентом по кожному об’єкту конкурсу в паперовому та електронному вигляді інформації ( на компакт-диску), зокрема фотографії автобусів, що пропонуються (державний номерний знак, загальний вигляд, салон) та фотографії матеріально-технічної бази.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                    Т.А. Вервейко

Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Волноваського району (внутрішньорайонні маршрути) підготовлено управлінням економіки райдержадміністрації.

 • Ban Pr
 • Ban Urad
 • Ban Vr
 • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net