11.05.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

проекту розпорядження голови райдержадміністрації

«Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Волноваського району (внутрішньорайонні маршрути)»

            На виконання статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань буде оприлюднений розроблений управлінням економіки райдержадміністрації проект регуляторного акту - проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Волноваського району (внутрішньорайонні маршрути)»            Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення даного проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за поштовою адресою: 85700, м.Волноваха, вул.1 Травня, 1, каб. 102, тел.4-19-26 та електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу будуть оприлюднені 14 травня 2018 року на офіційному сайті Волноваської райдержадміністрації http://www.volnovrda.gov.ua .

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37