Засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

13 квітня 2018 року відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під керівництвом голови райдержадміністрації Дмитра Антоновича Такаджи за участю представників управлінь, відділів райдержадміністрації, 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, Волноваського відділу поліції ГУ Національної поліції у Донецькій області, Держпродспоживслужби у Волноваському районі, селищних, сільських голів.

 


В ході засідання були розглянуті питання:
1.Про скасування карантинних обмежень з африканської чуми свиней на території сільських рад Волноваського району, які входили до зони нагляду за спалахом АЧС в мисливських угіддях «Шайтанська лісова дача» Великоновосілківського району.
З даного питання доповідав начальник управління Держпродспоживслужби у Волноваському районі Комар В.В. Він зосередив увагу присутніх на тому, що «План організаційних, ветеринарно – санітарних та господарських заходів щодо недопущення заносу африканської чуми свиней на територію Волноваського району» та «Плану заходів щодо локалізації та ліквідації спалаху африканської чуми свиней на інфікованому об'єкті, виявленому на території мисливських угідь Петрівської сільської ради, які ввійшли до зони нагляду за спалахом АЧС в мисливських угіддях «Шайтанська лісова дача» Великоновосілківського району виконані у повному обсязі та у встановлені терміни.
2.Про обстеження протипожежних вододжерел, які розташовані в зоні 5 км від лінії зіткнення доповів заступник начальника 11 ДПРЗ ГУДСНС України у Донецькій області Тремаскін В.В.
Було повідомлено присутніх про протипожежні вододжерела, які розташовані в зоні 5 км від лінії зіткнення і де виявлені недоліки, які вкрай негативно впливають на гасіння пожеж і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, ставлять під загрозу своєчасність і якість проведення пожежно-рятувальних робіт, і можуть привести до смерті людей і стати причиною великих матеріальних збитків. Рекомендувано управлінню розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації, міської, селищним та сільським радам провести роботу з керівниками підприємств в, установ і організацій району, які відповідають за стан протипожежних вододжерел в населених пунктах району та на території відомчих об’єктів вжити невідкладних та вичерпних заходів щодо ремонту та подальшого утримання у належному стані протипожежного водопостачання та обов’язковим обладнанням найближчих природних водоймищ пірсами з попереднім узгодженням конкретного місця облаштування.
Також, на порядку денному розглянуті питання:
1) Про виділення коштів у місцевих бюджетах на 2018 рік на превентивні заходи та до резервного фонду;
2) Про стан готовності захисних споруд;
3) Про підготовку місць масового відпочинку населення на водних об'єктах до початку купального сезону і створення комісій з перевірки стану їх готовності до прийняття відпочиваючих.
По цим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net