Апаратна нарада при голові райдержадміністрації.

16 квітня 2018 року у великій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Такаджи Дмитра Антоновича за участю заступника голови райдержадміністрації Весьолкіної Аліси Олексіївни, керівника апарату райдержадміністрації Вервейко Тетяни Анатоліївни, голови районної ради Лубінця Валерія Дмитровича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, установ, підприємств Волноваського району та представника районної газети «Наше слово». 


В ході засідання була заслухана інформація голови райдержадміністрації про соціально-політичну ситуацію в районі, про перспективи соціально-економічного розвитку району, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні. 
Одним з основних питань, які розглядалися на апаратній нараді – це питання благоустрою території міста та району, організація робіт по прибиранню території міста та району, планування ремонту доріг. Велика увага була приділена рейтинговим показникам районів за 2017 рік, виявлені проблемні питання.
Голова райдержадміністрації поставив конкретні завдання для реалізації поставленої задачі.
Заслухані звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, установ, підприємств району про виконання протокольних доручень, наданих на попередніх апаратних нарадах. 
Детальніше заслухана інформація:
1. Про роботу підприємств житлово-комунального господарства району.
2. Про роботу навчальних закладів району.
3. Про роботу закладів охорони здоров’я району.
4. Про роботу закладів культури району.
5. Про закінчення опалювального періоду 2017-2018 років.
6. Про хід виконання програми енергозбереження в районі.
7. Про надходження коштів до Пенсійного фонду України та виплату пенсій.
8. Про призначення субсидій та виплату державної допомоги.
9. Про надходження коштів до бюджету району.
10. Про виконавську дисципліну щодо додержання термінів та якості надання інформації на контрольну кореспонденцію та звернення громадян та про план роботи райдержадміністрації на тиждень.
Обговорені питання, які впливають на соціальну та політичну ситуацію в районі; розглянуті важливі питання з життєдіяльності району. По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net