Робоча поїздка до Андріївської селищної ради.

15 травня голова райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи провів зустріч з мешканцями Андріївської селищної ради. 
На сьогодні до складу селищної ради входить смт.Андріївка, с-ще Бахчовик, с-ще Обільне та с-ще Дружне. Загальна площа складає 3,077 км. кв. Населення-3334 осіб. На території ради функціонує лікарська сімейна амбулаторія в т.ч. ФП в с. Бахчовик, Андріївська загальноосвітня школа I-III ступенів, ДНЗ «Капітошка», ДНЗ «Червона шапочка», Андріївська селищна та Бахчовицька сільська бібліотеки.


Під час зустрічі з активістами ради голова райдержадміністрації розповів присутнім про основні напрямки соціально-економічного розвитку району. Про низку реалізованих проектів протягом 2017 року. Серед них: відкриття Волноваської опорної загальноосвітньої школи №5, відкриття після капітального ремонту ФАПів та амбулаторій в с.Валер’янівка, с.Ближньому, с.Рівнопілі, будівництво футбольних міні-полів та спортивних майданчиків. 
Акцентовано увагу присутніх про заплановані проекти на 2018 рік. А саме: відкриття сучасного Центру надання адміністративних послуг, реконструкція Літнього парку в м.Волноваха та будівництво сучасного футбольного стадіону.
Заслухали проблемні питання, що хвилюють населення. Серед них: необхідність ремонту автодоріг, безконтрольна вирубка лісосмуг, проблемні питання в роботі комунального підприємства «Комунальник», відсутність робочих місць для місцевого населення. Опалювальний сезон 2018 року виявив гостру потребу в твердому побутовому паливі.
Всі порушені питання взяті під особистий контроль голови райдержадміністрації та не залишитимуться без вирішення.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net