Про соціальний захист прав дітей Волноваського району

15.05.2018 року в великій залі районної ради відбулась презентація роботи служби у справах дітей райдержадміністрації з питання «Про соціальний захист прав дітей Волноваського району».

В ході презентації були висвітлені пріоритетні напрямки роботи служби у справах дітей райдержадміністрації - збереження біологічної родини та сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме : робота з усиновлення, опіка та піклування, прийомні сім`ї, придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення дитячих будинків сімейного типу, робота з дітьми, які проживають в сім`ях, що опинились в складних життєвих обставинах. Проводиться робота щодо створення Центру соціальної підтримки дітей та сімей, головною метою якого буде збереження сім`ї, попередження розлучення дітей з їхніми батьками, створення умов, за яких жодна дитина з району не буде направлена до інтернатних закладів, а натомість, буде отримувати необхідний захист і підтримку у районі.

IMG 1459

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net