Апаратна нарада при керівнику апарату Волноваської райдержадміністрації

11 червня поточного року керівник апарату райдержадміністрації Вервейко Т.А. провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході проведення наради йшлося про підготовку матеріалів до засідання колегії райдержадміністрації, про кадрові питання, про внесення змін до складу дорадчих органів, утворених при райдержадміністрації, організацію та проведення урочистих заходів з нагоди Дня медичного працівника та виставки-ярмарку товаровиробників Волноваського району. Підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено план заходів на найближчий період. Керівники структурних підрозділів апарату райдержадміністрації доповіли про стан справ у підпорядкованих їм підрозділах.

По завершенню апаратної наради керівником апарату райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень на поточний тиждень.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net