Голова райдержадміністрації відвідав птахогосподарство «Волноваське» с.Ближне.

В рамках робочої поїздки до населених пунктів району голова Волноваської райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи відвідав птахофабрику в с.Ближне. Під час візиту керівника району супроводжували голова районної ради Валерій Дмитрович Лубінець та помічник народного депутата України Дмитра Валерійовича Лубінця Лілія Володимирівна Макаренко.


Птахофабрика с.Ближне є дочірнім підприємством агрохолдінгу «Авангард». Три роки тому через проведення антитерористичної операції в нашому регіоні керівництво підприємства прийняло рішення про тимчасове припинення діяльності, але з лютого місяця поточного року робота підприємства відновлена.
Голова райдержадміністрації оглянув потужність птахофабрики, яка займається вирощуванням курей від 1 суток до 3 місяців та поспілкувався з керівником - Наумовичем Ігорем Михайловичем. За його словами добовий молодняк курчат складає 270000 голів. До кінця липня 2018 року його планується довести до 1 млн.голів. Поділився Ігор Михайлович із керівниками району і планами на перспективу розбудови птахофабрики та окреслив проблемні моменти діяльності.
Керівники району поспілкувались з трудовим колективом підприємства, заслухали проблеми, що їх хвилюють та взяли їх на особистий контроль.
За підсумками візиту, Дмитро Антонович Такаджи відзначив хорошу організацію роботи та наголосив, що дане підприємство є яскравим прикладом розвитку сільськогосподарського бізнесу та створення робочих місць на селі, що в свою чергу сприятиме подальшій розбудові нашої держави.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net