Вирішення нагальних проблем громад-головне завдання керівництва району.

Сьогодні голова райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи спільно з головою районної ради Валерієм Дмитровичем Лубінцем провели зустріч з мешканцями Рибинської та Новоолексіївської сільських рад. Участь в зібраннях також взяла помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Лілія Володимирівна Макаренко.


Під час зустрічі з активістами сільських рад голова райдержадміністрації розповів присутнім про основні напрямки соціально-економічного розвитку району. Про низку реалізованих проектів протягом 2017 року. Серед них: відкриття Волноваської опорної загальноосвітньої школи №5, відкриття після капітального ремонту ФАПів та амбулаторій в с.Валер’янівка, с.Ближньому, с.Рівнопілі, будівництво футбольних міні-полів та спортивних майданчиків. 
Акцентовано увагу присутніх на запланованих проектах на 2018 рік. А саме: відкриття сучасного Центру надання адміністративних послуг, реконструкція центрального скверу в м.Волноваха та будівництво сучасного футбольного стадіону, тощо.
Мешканці зазначених рад активно спілкувалися з посадовцям та чітко окреслили коло наболілих питань життєдіяльності їх населених пунктів. Жителів Рибинської сільської ради турбує питання водо забезпечення, яке на сьогодні в існуючих погодних умовах стоїть досить гостро. В місцевих колодязях вода майже відсутня.Сьогодні свердловина, що забезпечує водою населений пункт потребує очищення. Благодійна організація АДРА може провести зазначену роботу, але існує ризик, що вода зникне взагалі. Запропоновано розглянуто варіант подачі води відповідно до графіку, що дасть змогу забезпечити усіх мешканців водою.
Активістів Новоолексіївської селищної ради турбує стан автодоріг, особливо тих, по яким забезпечується рух учнів до школи. Наразі підприємством Облавтодор планується провести ремонт доріг обласного значення на території нашого району. Компанією HarvEast Holding на безоплатній основі для району надано шлак, яким і будуть посипатись найбільш пошкоджені автодороги.
Всі порушені питання взяті під особистий контроль головою райдержадміністрації та не залишитимуться без вирішення.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net