ДП «Птахогосподарство «Волноваське» ПНВК «Інтербізнес» запрошує на роботу.

З метою підбору необхідних працівників та ознайомлення шукачів роботи з підприємством 06 липня 2018 року Волноваським районним центром зайнятості було проведено презентацію роботодавця ДП «Птахогосподарство «Волноваське» ПНВК «Інтербізнес» , яке відновлює своє виробництво та займається розведенням птиці. Зустрічі пройшли у Рибинській сільській раді та районному центрі зайнятості 


Директор ДП «Птахогосподарство «Волноваське» ПНВК «Інтербізнес» Ігор Наумович надав вичерпну інформацію про підприємство, яке сьогодні стабільно працює та своєчасно виплачує заробітну плату, повідомив про наявні вакантні посади та вільні робочі місця, умови праці на підприємстві, розмір заробітної плати. 
Найбільш затребуваними професіями на підприємстві є професіЇ птахівника, слюсаря-ремонтника. Також підприємство здійснює безкоштовну доставку працівників з населених пунктів: м. Волноваха, с. Свободне, с. Донське, с. Дмитрівка, с. Рибінське, с. Трудівське, с. Василівка. Заробітна плата на підприємстві від 6000 грн.
Особам, які виявили бажання працювати на підприємстві, запропоновано пройти співбесіду з наступним працевлаштуванням.
Після проведення заходу фахівці центру зайнятості та роботодавець обговорили шляхи подальшої співпраці.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net