Засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

09 липня 2018 року відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Безуглого за участю представників управлінь, відділів райдержадміністрації, 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, Волноваського відділу поліції ГУ Національної поліції у Донецькій області та сільських, селищних голів.


В ході засідання були розглянуті питання:
1. Про об’єкти, що підлягають відновленню (та знаходяться в межах доступу для проведення робіт) та додаткових потреб у будівельних матеріалах для здійснення відновлюваних робіт зруйнованих (пошкоджених) житлових будинків та об’єктів інфраструктури.
2. Про затвердження плану роботи районної комісії ТЕБ та НС на ІІ півріччя 2018 року.
На виконання проведення зборів в режимі відео конференції з представниками департаменту цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації та головного управління ДСНС України у Донецькій області від 04 липня 2018 року та з метою побудови узгодження спільних дій в ході проведення операції об’єднаних сил на території області та відповідно до п.10 Плану спільних першочергових заходів з організації цивільного захисту населення і територій Донецької області на засіданні комісії вирішили уточнити список постраждалих об’єктів що підлягають відновленню (та знаходяться в межах доступу для проведення робіт) та додаткових потреб у будівельних матеріалах для здійснення відновлювальних робіт зруйнованих (пошкоджених) житлових будинків та об’єктів інфраструктури для подальшого опрацювання та надання документації до департаменту цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Донецької облдержадміністрації.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net