Шановні суб’єкти декларування!

Національне агентство з питань запобігання корупції, звертає вашу увагу що не вимагає роз’яснень, щодо зазначеної в деклараціях інформації по телефону! (https://nazk.gov.ua/).


Національному агентству з питань запобігання корупції стало відомо про факти дзвінків суб'єктам декларування від імені працівників апарату Національного агентства. Дзвінки здійснювались з метою начебто уточнення інформації, що вказана в їх деклараціях. У Волноваському районі, також зареєстровані випадки таких дзвінків до суб’єктів декларування.
Звертаємо вашу увагу, що спілкування посадових осіб Національного агентства з суб’єктами декларування відбувається виключно в межах повноважень, пояснення щодо задекларованих відомостей запитуються в офіційній письмовій формі. Будь-який інший зв'язок здійснюється з суб'єктами декларування з телефонів або електронних адрес апарату Національного агентства, зазначених на офіційному веб-сайті.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net