Вирішення нагальних проблем громад-головне завдання керівництва району.

Сьогодні голова райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи спільно з заступником голови райдержадміністрації Ольгою Людвігівною Сидоренко провели зустріч з мешканцями Єгорівської сільської ради, щоб на місці ознайомитись з проблемами жителів та посприяти у їх якнайшвидшому вирішенні. Участь в зібранні також взяла помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Лілія Володимирівна Макаренко.
Під час зустрічі жителі ради виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально районних.
Обговорено ряд питань стосовно покращення стану автодоріг, якості надання медичних послуг та відкриття дитячого садочку на базі Єгорівської ЗОШ.
Голова райдержадміністрації довів до відома присутніх основні напрямки та показники соціально-економічного розвитку Волноваського району.
«Нам потрібно, щоб села району були комфортними для проживання. Тоді тут залишатимуться люди, працюватимуть на рідній землі, на наших агропідприємствах та виробництвах – які, до речі, вже пропонують конкурентну зарплату. В такий спосіб ми не тільки збережемо село, ми його відродимо і доведемо, що це вагома складова економічного розвитку району та країни»,- підкреслив Дмитро Антонович Такаджи.
Особливу увагу було приділено питанню децентралізації державної влади в Україні та перспектив реформування місцевого самоврядування. Всі запитувачі отримали усні відповіді та роз’яснення спільних дій. Ті питання, які потребують додаткового вивчення взяті головою райдержадміністрації під особистий контроль.
За результатами виїзду дані доручення керівникам структурних підрозділів РДА та установ оперативно і повною мірою сприяти у вирішенні порушених питань відповідно до норм чинного законодавства.
Крім того, в рамках перебування на території місцевої ради, керівництво ознайомилось з роботою сільськогосподарського підприємства «Мечта», яке займається вирощуванням зернових культур, тваринництвом та виробництвом високоякісної молочної продукції.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net