Металургів вітають з професійним святом.

У концертній залі Володимирівського МБК ім Чайковського приймали вітання з нагоди професійного свята працівники ПрАТ «Великоанадольський вогнетривкий комбінат». На їх честь звучали вітальні промови та виступали творчі колективи смт.Володимирівки. Кращих працівників нагородили грамотами та подяками.
Працівників та ветеранів підприємства привітали з професійним святом голова райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи, заступник голови райдержадміністрації Ольга Людвігівна Сидоренко, генеральний директор підприємства Голубєв Дмитро Олексійович та ін.
Сьогодні ПрАТ «Великоанадольський вогнетривкий комбінат» - це велике сучасне вогнетривке підприємство країни, яке працює за повним технологічним циклом, починаючи з видобутку сировини і закінчуючи випуском готової продукції. Завдяки сировинній базі комбінат має ряд переваг перед підприємствами аналогічного профілю і займає передові позиції у виготовленні всієї гами шамотних вогнетривких виробів. В результаті високого професіоналізму управлінців, наполегливості та майстерності спеціалістів і робітників, поєднання досвіду представників старшого покоління із завзяттям молоді комбінат надійно утримує лідерські позиції на світовому та вітчизняному ринках за обсягами виробництва, рівнем технологічного оснащення та інноваційних технологій.
Металургійна промисловість робить істотний внесок в економіку району. «Продукцію ПрАТ «ВАОК» знають далеко за межами нашої держави і це перш за все ваша заслуга. А ваша праця-це знак якості. Нею ви піднімаєте економіку району, області та України в цілому»,- відзначив у вітальному слові Дмитро Антонович Такаджи.
Вітаючи зі святом Ольга Людвігівна Сидоренко наголосила, що головна цінність таких підприємств завжди – працівники. Люди, що присвятили себе цій професії, мають особливий гарт і витримку, є справжніми професіоналами своєї справи.
У цей святковий день керівники району побажали працівникам металургійної промисловості міцного, як сталь, здоров’я, нових трудових звершень, невичерпної енергії та вручили почесні спільні грамоти Волноваської райдержадміністрації та Волноваської районної ради.
Отже зі святом вас, працівники гірничо-металургійного комплексу! Нових вам виробничих досягнень, матеріальних достатків, злагоди та миру в нашій країні!

 

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37