Голова райдержадміністрації проінспектував хід проведення ремонтних робіт та будівництва об’єктів соціальної інфраструктури в с.Іванівка.

12 липня на території Іванівської сільської ради з робочим візитом побував голова райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи та заступник голови райдержадміністрації Ольга Людвігівна Сидоренко. В рамках візиту керівники проінспектували хід будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям та стан проведення ремонтних робіт дитячого садочку. Спільно з Іванівським сільським головою Петром Альбертовичем Бураком та помічником народного депутата Дмитра Лубінця Лілією Володимирівною Макаренко оглянули масштаб виконаних робіт, проаналізували потреби та можливості.
Будівництво спортивного майданчика розпочалось липні поточного року. Наразі вже майже завершено 0 цикл будівництва. Підрядна організація планує завершити виконання зазначених робіт до 01 вересня. Будівництво даного об’єкту відбувається за рахунок коштів районного бюджету та завдяки залученим коштам народним депутатом Дмитром Валерійовичем Лубінцем під програму соціально-економічного розвитку населених пунктів району. 
Відсутність дитячого садка в селі-одна з нагальних проблем сільської громади. На сьогодні в с. Іванівка проживає 20 дітей, які не можуть реалізувати своє конституційне право на дошкільну освіту. 
Протягом 2016-2017 н.р. проводилась плідна робота з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з приводу відкриття дитячого закладу на базі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. З 10 липня 2017 року розпочато ремонтні роботи.
Фінансування ремонтних робіт проводиться за кошти міжнародного фонду ЮНІСЕФ. А саме:
- Капітальний ремонт внутрішніх приміщень, санвузлів, коридорів;
- Заміна внутрішніх інженерних мереж водопостачання та каналізації, опалення та вентиляції;
- Електрозабезпечення будівлі;
- Заміна існуючої мережі внутрішнього водопостачання;
- Реконструкція та тепло санація фасаду і покрівлі будівлі.
Систематично з боку представників фонду здійснюється контроль стану виконаних ремонтних робіт. На цей час обладнано туалетні кімнати, підлога покрита лінолеумом, поклеєні шпалери та встановлено вхідні двері.
Загалом голова райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи залишився задоволеним від побаченого, позитивно оцінив хід проведення ремонтних робіт в дошкільному навчальному закладі, запевнив присутніх, що зробить все можливе зі свого боку, аби сприяти виділенню фінансування для завершення всіх необхідних робіт в повному обсязі.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net