Нарада з моніторингу виконання проектно-кошторисних робіт по об'єктам будівництва.

11 липня 2018 року першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Миколайовичем Безуглим та головою районної ради Валерієм Дмитровичем Лубінцем було проведено нараду з моніторингу виконання проектно-кошторисних робіт по об'єктам будівництва, реконструкції, капітального ремонту по питанням:
1. Про моніторинг перерахування кошторису по об’єкту «Очисні споруди с. Володимирівка Волноваського району - коригування».
2. Про надання пропозицій щодо врахування заходів по доступності в проектно-кошторисній документації «Капітальний ремонт приміщень частини будівлі Волноваської районної ради для влаштування Центру надання адміністративних послуг населенню за адресою: вул. Героїв 51 ОМБр, б.1, м. Волноваха». 
3. Про стан розробки дозвільних документів для будівництва та обслуговування закладу первинної медичної допомоги – амбулаторії з службовими приміщеннями для медичних працівників в м. Волноваха, с. Микільське, с. Старогнатівка, с. Петрівське, с. Свободне.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37