Привітання голови райдержадміністрації.

Шановні мешканці Волноваського району!
28 липня Українські церкви вшановують пам'ять святого Володимира Великого і святкують День хрещення України-Русі. Цього року ми урочисто пригадуємо 1030 річницю від того славного дня, коли наш народ прийняв Христову віру.
Понад тисячоліття тому князь Володимир об'єднав землі Київської Русі в єдину могутню державу. Християнська традиція стала основоюукраїнського державотворення. Від часів святого Володимира Україна є невід'ємною частиною європейської християнської цивілізації.
Християнська духовність стала основою розвитку української культури, мистецтва, науки, освіти. Вона визначила долю народу в минулому і залишалась дороговказом для українців у важкі часи нашої історії.
З Христом перемагали наші князі, козацтво, стрільці, воїни-повстанці. З Христом українці відродили державність у 1991 році. І з Христом ми подолаємо російського агресора, який безжально вторгся в нашу країну.
Історичні події 1030-річної давнини повертають нас до думок про єдність. Єдність церков Володимирового хрещення, єдність українського народу.
Вітаю українців всього світу з Днем хрещення України-Русі. Нехай Господь оберігає наш край. Просимо у Нього єдності, сили і мудрості, любові і милосердя.
Боже великий, єдиний, нам Україну храни!

Голова райдержадміністрації                Д.Такаджи.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37