Урочистим молебнем у Волновасі відзначили 1030-річницю Хрещення Київської Русі.

У Волновасі сьогодні відзначили 1030-річницю Хрещення Київської Русі. В Храмі Святого Миколая Чудотворця Української православної церкви Київського патріархату мешканці міста та керівництво району взяли участь в урочистому молебні. Парафіяни зібрались в святині, щоб просити за молитвами рівноапостольного князя Володимира миру і спокою в Україні та припинення війни.
«Пам`ятаймо, що ми – правнуки славного князя Володимира, Хрестителя Русі-України. Молімося за Україну, і наша молитва буде почута. Вона – запорука перемоги!» - звернувся до присутніх ігумен Макарій.
Це символічне свято є днем нашої вищої, духовної єдності – єдності національної. Утвердження у нашому народі християнства стало справжнім стрижнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли традиції народу, серед яких повага до ближнього та любов до Бога.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37