Робоча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації.

24 липня 2018 року у с.Гранітне, під час проведення обробки земельного паю трактором Т-150, під керуванням місцевого жителя, було здійснено наїзд на міну ТМ, внаслідок чого водій отримав поранення. 
З метою попередження подібних нещасних випадків, 27 липня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Безуглого відбулась робоча нарада з питання безпеки населення при проведенні польових робіт на територіях сільських рад, які знаходяться на лінії зіткнення.
В робочій нараді взяли участь представники відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації, управління 11 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Донецькій області, Волноваського відділу ГУ НП в Донецькій області, ЦВС у н.п.Волноваха. 
За підсумками наради вирішено: повторно надіслати листи до сільських, селищних рад, керівникам сільгосппідприємств щодо упорядкування пересування сільгосптехніки, узгодження щодо використання земельних ділянок у ЦВС. 
Також, проінформувати населення про поводження та зниження ризику ураження від мін та боєприпасів, що не вибухнули, бути обізнаними щодо загрози мін, формувати навички безпечної поведінки.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37