Відбулося засідання робочої групи з питань підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в опалювальний період

08.08.2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Безуглого відбулося засідання робочої групи з питань підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в опалювальний період 2018-2019 років.


На нараду були запрошені керівники житлово-комунальних підприємств району, соціальних об’єктів селища, представники місцевої ради.
Членами робочої групи проведено моніторинг стану виконання заходів з підготовки до зими 2018-2019 років: було оглянуто житлові будинки, соціальні об’єкти та базу МКП «Новотроїцьке будинкоуправління». 
В результаті проведення моніторингу було визначено, що на обстежених об’єктах, заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період ведуться згідно планів-графіків. 
Всім підприємствам задіяним в реалізації заходів з підготовки до нового опалювального сезону надано відповідні доручення.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net