Рейд «Сім`я».

09.08.2018 року був здійснений черговий виїзд районного мобільного офісу для комплексного виїзного обслуговування населення району до Новотроїцької селищної ради. Працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації було відвідано 13 сімей, в яких виховуються діти під опікою та піклуванням. Порушень прав дітей не виявлено. Діти в достатній кількості забезпечені одягом, взуттям, іграшками, засобами гігієни, шкільним приладдям, книгами. Сім`ї забезпечені необхідними меблями та побутовою технікою. Усі діти застраховані від нещасних випадків, вчасно проходять медогляд, про що свідчать висновки про стан здоров`я дітей.


З опікунами проведені бесіди щодо літнього оздоровлення дітей за державні кошти.
Водночас були відвідані 5 дітей, які виховуються в сім`ях, що опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації. Під час відвідування обстежені умови проживання дітей, складені акти обстеження умов проживання, з батьками проведені профілактичні бесіди щодо ведення здорового способу життя, дбайливого відповідального батьківства, дотримання санітарно - гігієничних норм. Батьки попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов`язків.
Спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації надана інформація про отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net