Шановні мешканці району, дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з 75-ю річницею визволення Донбасу від фашистських загарбників та Днем міста.
Традиційно склалося так, що День міста ми завжди відзначаємо разом із святкуванням річниці визволення Волновахи від фашистських загарбників. У цей день пом’янемо всіх 1182 воїнів Південного фронту, які загинули в серпні-вересні 1943 року в жорстоких боях визволяючи Волноваський район під час проведення Донбаської операції.


75 років ми пам’ятає тих, хто повернув нам мир і свободу. Низько вклонімося усім тим, хто на фронті та в тилу переніс увесь тягар війни, піднімав з руїн район в повоєнний час. Всім поколінням наших земляків, які своєю працею та талантом розбудовували та возвеличували його. Саме з них, відомих і безіменних ми повинні брати приклад. У цей непростий воєнний час ми складаємо шану та схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів, які загинули за Незалежну Україну та висловлюємо вдячність військовослужбовцям, які боронять рубежі нашого району від російського агресора. 
Міста, як і люди мають свою історію і долю. День міста- це свято, яке об’єднує усіх незалежно від віку і професій, тих хто тут народився, виріс, а також тих, хто приїхавши працювати у Волноваху залишився в ній, полюбивши її назавжди.
За 137 років у Волновасі відбулось чимало змін, але незмінними залишаються наша любов до рідного міста, гордість за його славне минуле, в якому було чимало прекрасних і героїчних сторінок. Їх вписали в книгу історії багато поколінь наших попередників – мудрих, талановитих, небайдужих. Саме любов до Волновахи спонукає нас до невтомної праці в ім’я збереження та постійного примноження досягнень рідного міста. Не дивлячись на складнощі сьогодення, місто, розвивається з кожним роком, стає більш впорядкованішим та чистішим.
Попереду – багато роботи, багато планів, які за вашої підтримки, упевнений, вдасться втілити у життя. Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто і робити його ще більш красивим та затишним. Вірю, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.
Дорогі волновасці, щиро дякую кожному з вас за все, що ви робили та робите для рідного міста.
Зі святом!
З повагою,
голова райдержадміністрації Д.Такаджи

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37