«Ті дні у пам’яті народу»

7 вересня 2018 року у Волноваському районному краєзнавчому музеї експонується виставка «Ті дні у пам’яті народу» до Дня визволення Донбасу від німецько - фашистських загарбників. З 9 по 12 вересня 1943 року Волноваський район був звільнений від фашистських окупантів. Все далі і далі в глиб історії йдуть страшні події Другої світової війни 1941-1945 рр.

Але, хоча після звільнення нашого краю пройшло 75 років, час не владний віддати їх забуттю, вивітрити з пам'яті народної те, що було з нашою країною. Все менше залишається серед нас тих, хто брав участь у Другій світовій війні, хто пережив її жахи на окупованій території або в умовах, що склалися, відновлював з попелу зруйновані міста і села Донбасу, хто може розповісти нашим сучасникам про грізні події тих років. І тим цінніше документальне свідчення про них, які допомагають відтворити більш повну картину. Волноваському районному краєзнавчому музею свої спогади, фото та документи про рідного брата Михайла Терентійовича Минку, який боронив свій рідний край - улюблене село Іванівка, пройшов весь Донбас, дійшов до Білорусії, де і загинув, надала Марія Терентіївна Целина, якій в квітні цього року виповнилось 92 роки, учасник Другої світової війни (має багато нагород), уродженка села Іванівка Волноваського району Донецької області, мешканка довгих років міста Волноваха Донецької області, на даний час мешканка міста Вугледар Донецької області.
Особливо в ці дні торкає серце та душу лист - вітання ( сімейна реліквія) Михайла Минки від 09 вересня 1943 року з «визволенням квітучого Донбасу!». Запрошуємо відвідати виставку присвячену воїну – земляку М.Т. Минка.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37