День фізичної культури та спорту України

07.09.2018 року у Волноваському районному центрі культури і дозвілля святкували День фізичної культури та спорту України, який відповідно до указу Президента відзначається в другу суботу вересня.


Фізична культура - це не лише професійне заняття спортом, а й активний здоровий спосіб життя кожного з нас. Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту у нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості. На честь перемоги наших спортсменів у різних країнах світу лунав Гімн України і на п'єдесталі пошани стояли наші земляки, гордість району, які є результатом важкої кропіткої роботи їх досвідчених тренерів. Завдяки наполегливим заняттям, педагогічному підходу були досягнуті високі результати та поповнена скарбниця нагород великої спортивної родини. 
Кращих спортсменів і тренерів, ветеранів фізичної культури, вчителів фізичної культури та кращі команди загальноосвітніх шкіл Волноваського району вітали і нагороджували заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко, голова Волноваської районної ради Валерій Лубінець, помічник народного депутата України Дмитра Лубінця – Інеса Ян-Косьміна.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37