Відбулося позачергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

09.10.2018 під головуванням голови тимчасової районної комісії Дмитра Такаджи відбулося позачергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.


На засіданні розглянуті питання: про виконання протокольного рішення від 27.08.2018 року № 6 засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у відповідні терміни та про збільшення доходної частини бюджету Пенсійного фонду України та зменшення заборгованості до бюджету. 
Заслухавши інформацію доповідачів з урахуванням обговорювання прийнято відповідні рішення:
Активізувати роботу із заслуховування на засіданнях районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат звітів юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців про стан та перспективи погашення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Доручено ГУ ДФС у Донецькій області Волновасько - Мангушського управління провести аналіз щодо несплати юридичними особами та фізичними особами- підприємцями Волноваського району єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та надати інформацію райдержадміністрації стосовно кількості осіб, по яким не сплачені внески до Пенсійного фонду України.
Управлінню соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації підготувати листи та інформувати правоохоронні органи в тому числі органи прокуратури та керівника ТОВ «ТГЩК», щодо існуючої заборгованості із заробітної плати перед працівниками ТОВ «ТГЩК» та прийняття невідкладних заходів для її погашення.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net