Відкрито агентський пункт з надання пенсійних послуг в с.Новоселівка та с.Гранітному.

11 жовтня 2018 року в адміністративній будівлі Новоселівської та Гранітненської сільської ради розпочали свою роботу агентські пункти з надання пенсійних послуг громадянам. 


На відкритті були присутні голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи, заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад, начальник управління Пенсійного фонду України у Волноваському районі Донецької області Наталія Близнюк та ін.
Голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи відмітив, що такі кроки здійснено з метою максимального наближення послуг, що надають органи Пенсійного фонду до найбільш віддалених місць проживання громадян. Передбачається значно скоротити час для надання таких послуг, в тому числі за рахунок сучасних інформаційних технологій.
Прийом громадян буде проводитись щотижнево, відповідно до затвердженого графіку. Передбачається, що спеціаліст Управління у затверджені дні, відповідно до розробленого графіка, приїжджає до сільської ради, а пенсіонери, що мешкають у цьому селі, мають можливість звернутись до спеціаліста.
Окрім консультації планується надання таких послуг як: замовлення та видача довідок, надання інформації з реєстру застрахованих осіб, видача пенсійного посвідчення, приймання документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення та перерахунок пенсій, забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного Фонду України та надання довідкової інформації.
Перші відвідувачі агентського пункту отримали консультації та роз’яснення з хвилюючих їх питань та з вдячністю відмітили, що такий віддалений прийом дуже зручний і буде користуватись попитом серед місцевого населення.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net