Відбулась чергова спільна координаційна зустріч з представниками гуманітарних організацій.

В м.Маріуполі під керівництвом помічника заступника голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олега Калініна відбулась координаційна зустріч з представниками гуманітарних організацій:

УВКБ ООН, АCTED, OSCE, REACH, “Проліска”, NRC, MMK, ADRA, “Право на захист”, Лікарі без кордонів, Данської ради у справах біженців, Швейцарського фонду з протимінної діяльності та ін. Організатором заходу є Управління Організації Об’єднаних Націй з координації гуманітарних справ (OCHA). Участь в нараді взяла в.о.начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Юлія Гломозда.
Під час наради окреслено стан гуманітарної ситуації та гуманітарних потреб в регіоні. Представники зазначених організацій презентували власні поточні програми та зупинились на проблемних питаннях їх реалізації, розповіли про проведену роботу та визначили напрямки подальшої спільної діяльності.
Наразі на території Волноваського району представники міжнародних організацій проводять плідну роботу та істотно допомагають місцевим мешканцям. У фокусі їх уваги в основному населені пункти, що знаходяться на лінії розмежування. Серед населення-вразливі категорії, які з об’єктивних причин не отримують державну допомогу. Широкий і спектр наданої допомоги - від харчових наборів до психологічної допомоги. 
На сьогодні райдержадміністрацією проводиться певна робота по залученню нових організацій у район та створення сприятливих умов для роботи вже залучених.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37