Підбито підсумки оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2018 року.

Сьогодні в Донецькій ОДА відбулось засідання обласної міжвідомчої комісії з питань оздоровлення і відпочинку дітей, яке очолив заступник голови ОДА Ігор Стокоз. Під час засідання обговорено стан літньої оздоровчої кампанії та підбито її підсумки, за результатами яких Волноваський район визнано одним з найкращих.


Почесною грамотою Донецької ОДА за вагомий внесок у реалізацію державної політики з оздоровлення та відпочинку дітей Донецької області нагороджено першого заступника голови Волноваської райдержадміністрації— Ольгу Сидоренко.
Відзнакою ОДА-грамотою за активну участь та ефективне співробітництво у сфері оздоровлення та відпочинку дітей Донецької області нагороджено Волноваський райком профспілки працівників агропромислового комплексу (керівник— Олег Кривцов).
Волноваська райдержадміністрація висловлює подяку головам місцевих рад району за активну участь та надання фінансової допомоги для оздоровлення дітей Волноваського району.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37