З'їзд партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»: підсумки та плани на майбутнє.

У м.Краматорську відбулась VI звітна конференція Донецької територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність». 
Від Волноваського району участь в заході взяла делегація на чолі з головою райдержадміністрації Дмитром Такаджи.


Розпочав засідання-голова Донецької територіальної організації «БПП Солідарність»-Артур Герасимов. На порядку денному в першу чергу заслухано інформацію про стан реалізації ініціатив Президента України Петра Порошенка.
На сьогодні в країні під чітким керівництвом гаранта успішно реалізуються різні реформи. Активно впроваджується пенсійна, медична та освітня реформи. 
Значних успіхів досягнуто завдяки реформі децентралізації органів державної влади, яка сприяла збільшенню місцевих бюджетів громад. Яскравим прикладом успішної ОТГ в Донецькій області є Іллінівська громада, яка входить до 30 найкращих ОТГ в Україні з 655. Лише протягом 2017 року громада заробила 48 млн. грн. та залучила понад 120 млн. інвестицій.
Зі звітною доповіддю для партійних делегатів виступив народний депутат України Дмитро Лубінець,обраний виборцями 60 мажоритарного округу до складу якого входить Волноваський, Мангушський та Нікольський райони.
Звітуючи народний обранець розповів про досягнення та реалізовані проекти. А значні успіхи мають місце.
«Незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію, в умовах неоголошеної війни з російським агресором мій округ успішно розвивається. Модернізуються об'єкти соціальної інфраструктури, будуються спортивні майданчики та міні-футбольні поля, відкриваються агентські пункти, залучуються міжнародні інвестори, активно розвивається село. І цьому передує плідна командна робота всіх гілок влади, бізнесу, військових та громадськості. Лише об'єднавшись та проникнувшись почуттям патріотизму до своєї України ми досягнемо ще кращих результатів. Вірю-ми їх досягнемо!»,-зазначив Дмитро Лубінець.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37