Створення ЦОПП-новий крок в співпраці з підприємцями.

На сьогодні всі зусилля податківців направлені на покращення умов ведення підприємцями їх діяльності, забезпечення платників сервісним обслуговуванням.
26 листопада відбулось урочисте відкриття Центру обслуговування платників податків (ЦОПП) у Волноваській ДПІ Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області.


Основне завдання, яке буде виконувати ЦОПП-створення комфортних умов для платників податків з метою забезпечення ними повної і своєчасної сплати до бюджету податків і зборів.
Почесну місію перерізання «червоної стрічки» виконала в.о. начальника Головного управління ДФС у Донецькій області Ірина Долозіна та голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи, який привітав колектив податкової служби з відкриттям сервісного центру.
«Наразі головна мета діяльності районної влади полягає в забезпеченні доступності послуг для населення. Приємно, що і в нашому районі відкрився ЦОПП, який дасть змогу платникам в одному приміщенні отримувати всі послуги від податкової інспекції. 
Впровадження сучасних комп'ютерних технологій дозволяє пришвидшити процедуру надання послуг мешканцям району. Активно відкриваються агентські пункти з надання пенсійних послуг (с.Гранітне, с.Чермалик, с.Новоселівка). З місцевими радами району налагоджено роботу у форматі скайп-зв'язку. Функціонування Центру сприятиме економії часу при відвідуванні податкової як громадянами, так і суб'єктами господарювання»-зазначив Дмитро Такаджи.
Маємо надію, що співпраця підприємців та податківців стане ще більш дієвою.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37