Про пункт прокату технічних засобів реабілітації

При Волноваському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціального обслуговування) працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено для надання громадянам району послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян,що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв'язку з похилим віком або хворобою.


Першочергово та безоплатно засоби реабілітації видаються одиноким громадянам, одиноким людям з інвалідністю та іншим пільговим категоріям, які обслуговуються в структурних підрозділах територіального центру. Для оформлення договору та видачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів. Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами відповідно до укладеного договору.
В пункті прокату на теперішній час в наявності є милиці підлокотні. Для отримання послуг з прокату засобів реабілітації громадянам необхідно звернутися до Волноваського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою м.Волноваха, вул.Центральна,100.
Детальну інформацію громадяни можуть отримати за телефоном: 4-19-51.
Додатково повідомляємо, що територіальний центр приймає в пункт прокату від небайдужих громадян засоби реабілітації, що не використовуються і на даний час їм не потрібні.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37