Засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

27.11.2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу під керівництвом голови районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Ольги Сидоренко.


Було заслухано 7 питань порядку денного, в т.ч. щодо проблемних питань реалізації спільних заходів з ко-інфекції ТБ/ВІЛ; моніторинг за станом проведення імунопрофілактики, імунодіагностики туберкульозу і негативних наслідків застосування вакцини БЦЖ та туберкуліну; стан інформаційно-просвітницької роботи з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу; стан виконання завдань та заходів по роботі з дітьми та молоддю з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу; забезпеченість молочними сумішами дітей, народжених ВІЛ-інфікованими матерями; моніторинг результатів використання швидких тестів на ВІЛ-інфекцію.
Було наголошено на необхідності придбання пересувного флюорографу для обстеження населення району у віддалених населених пунктах та придбання Волноваським районним центром первинної медико-соціальної допомоги молочних сумішей для дітей, народжених ВІЛ-інфікованими матерями. 
По розглянутим питанням відповідальним особам надані доручення.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37