Відкриття оновленого дитячого відділення Волноваської ЦРЛ

28 листопада відбулось відкриття дитячого відділення ЦРЛ після довготривалих відновлювальних робіт. Завдяки плідній співпраці райдержадміністрації, районної ради та народного депутата Дмитра Лубінця модернізовано медичний заклад та створено комфортні умови для лікування діточок. 


В заході взяв участь голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи, народний депутат України Дмитро Лубінець, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко, голова районної ради Валерій Лубінець та ін.
В своєму виступі голова райдержадміністрації Дмитро Такаджи зазначив, що відкриття оновленого дитячого відділення-це значна подія для Волноваського району, оскільки в ньому будуть обслуговуватись також маленькі пацієнти з Великоновосілківського, Маріїнського районів та м. Вугледару та привітав присутніх з ще одним кроком, який поліпшить їх життя та дасть можливість нашим діткам отримувати фахову допомогу та змогу лікуватись в сучасних, комфортних умовах. Розвиток медицини, підтримка підростаючого покоління є першочерговим завданням для Волноваської райдержадміністрації.
Після урочистого перерізання «червоної стрічки» гості ознайомились з оновленим відділенням, яке облаштовано зручними загальними палатами, окремим боксом, маніпуляційною, їдальнею та іншими функціональними приміщеннями. 
Умови максимально наближені до домашніх,а інтер’єр сприяє гарному настрою який займає значне місце на шляху до швидкого одужання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37